Середній чек на покупки товарів розкоші опустився на 15%

За рік середній чек на покупки з сфері товарів розкоші і вражень класу люкс опустився до 33 тис. євро. Це приблизно на 15% нижче в порівнянні з допандемійнимі значеннями, повідомляє консалтингова компанія BCG.

Boston Consulting Group (BCG) зазначає, що загальний обсяг ринку товарів класу люкс в минулому році впав до 581 млрд євро, але в поточному році аналітики прогнозують його відновлення до 820 млрд євро-870 млрд євро. До допандемійного рівня він повинен повернутися до 2022 р, коли його обсяг складе 1,02 трлн євро.

Серед 12 тис. опитаних покупців на основних ринках тільки 24% мають намір збільшити витрати після завершення пандемії. Більше 40% респондентів планують в цьому році витрачати стільки ж, скільки витрачали і раніше.

Головні споживачі предметів і вражень люкс-класу — це покоління мілленіалів і зумерів, на яких припадає 64% і 18% відповідно в структурі споживання розкоші.

Нагадаємо, що великі бренди Crocs, Louis Vuitton і Ralph Lauren прийняли рішення збільшити ціни на свою продукцію на 17%.

Причина — у зростанні логістичних витрат, а також витрат на робочу силу. Відзначається, що в США в червні поточного року творці багатьох відомих брендів збільшили ціни на 5%, однак через кілька місяців очікується підвищення цін у подвійному розмірі. Те, що ціни на одяг вже виросли на 5% у роздрібних мережах США саме по собі є рекордом за останні 10 років. При цьому вартість контейнерних перевезень з Китаю склала більш ніж 20 тис. доларів США у порівнянні з 4 тис. дол. раніше.

Варто зазначити, що найбільший світовий виробник товарів класу люкс LVMH (Moet Hennessy Louis Vuitton) в першому півріччі 2021 р збільшив чистий прибуток в десять разів.

Як вже повідомляло NotaВene, Ralph Lauren оголосив про запуск послуги оренди одягу The Lauren Look в рамках власного бренду жіночого одягу Lauren Ralph Lauren. Це перший люксовий бренд, який створив таку ініціативу, викликану мінливими потребами споживачів.

Total
0
Shares
Previous Article

Базові галузі економіки в липні прискорили зростання

Next Article

Обсяг виконаних будівельних робіт за рік не змінився

Related Posts
Total
0
Share