Сенниченка звільнено з посади голови Фонду держмайна

Верховна Рада звільнила Дмитра Сенниченка з посади голови Фонду державного майна України. Його заяву про відставкупідтримали 318 народних депутатів.

Сенниченко не був присутній на засіданні парламенту під час голосування за звільнення і відповідно не звітував перед парламентаріями.

Нагадаємо, що голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко у листопаді минулого року подав у відставку за власним бажанням.

На пленарному засіданні парламенту 27 січня 2022 р. народним депутатам не вдалося звільнити Сенниченка. Відповідне рішення підтримали лише 223 парламентарії за мінімально необхідних 226.

Того ж дня Сенниченко написав нову заяву про звільнення. Парламентський комітет з питань економічного розвитку розглянув її та рекомендував Верховній Раді звільнити Сенниченка з посади голови Фонду держмайна.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань підозрює Фонд державного майна у можливому зловживанні під час приватизації АТ “Перший київський машинобудівний завод” (колишній “Більшовик”).

Про те, що невдала приватизація заводу “Більшовик” виявила старі проблеми Фонду держмайна і доводить необхідність змін механізму оцінки об’єктів, що приватизуються, NotaВene.news розповідає в окремому матеріалі.

Total
0
Shares
Previous Article

Верховний суд прийняв рішення щодо звільнення Вітренка з Нафтогазу

Next Article

Рада ратифікувала угоду про відкрите небо

Related Posts
Total
0
Share