Samsung залишається лідером на ринку смартфонів у Європі

Європейський ринок почав поступово відновлюватись після удару коронавірусу. Проте негативно впливає на продаж дефіцит електронних компонентів. В останній чверті та 2021 р. в цілому галузь показала змішані результати, повідомляє Counterpoint Technology Market Research.

Через те, що негативний вплив на продаж продовжує чинити дефіцит електронних компонентів, в останній чверті 2021 р. було зафіксовано одновідсоткове скорочення поставок у річному обчисленні. Лідером за кількістю реалізованих апаратів став південнокорейський гігант Samsung з часткою 33%. Зовсім трохи відстає Apple, що показав результат у 32%. Замикає трійку Xiaomi, що зайняла 15% європейського ринку смартфонів. До рейтингу також увійшли Oppo, Realme та Vivo, частки яких склали відповідно 7%, 2% та 2%.

Якщо розглядати річні продажі, то вони збільшились на 8%. Проте слід зазначити, що у 2020 р. було зафіксовано падіння на 14%. Тому галузь поки що не повернулася до показників, які фіксувалися до початку пандемії.

Компанія Samsung зайняла перше місце з 32%. Потім йдуть Apple і Xiaomi з часткою 26% і 20% відповідно. Китайські постачальники Oppo, Realme та Vivo зайняли місця з четвертого по шосте, продемонструвавши результат 8%, 2% та 1%.

Нагадаємо, що в червні 2021 р. число активних користувачів смартфонів на планеті досягло 3,95 млрд. З огляду на, що загальне населення планети вийшло до того ж часу на рівень 7,90 млрд людей, з’явилася можливість стверджувати, що половина всіх землян мають смартфони.

Як вже повідомляло Nota Вene, продажі смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G) в 2021 р. році досягнуть позначки в 500 млн штук. Ринок 5G-апаратів почав зароджуватися в 2019 р. Тоді в світі було реалізовано близько 20 млн пристроїв. У 2020 р. продажі злетіли приблизно в 15 разів: за оцінками аналітиків Digitimes Research, відвантаження 5G-смартфонів склали від 280 до 300 млн одиниць.

Нагадаємо, що Apple обігнав Samsung і Huawei та став лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому.

Вибитися в лідери вперше з 2016 р. Apple допоміг випуск iPhone 12 і iPhone 12 mini з підтримкою 5G. За даними дослідницької компанії Gartner, за останні три місяці 2020 р. після запуску iPhone 12 Apple продав майже 80 млн смартфонів, випередивши Samsung.

Total
0
Shares
Previous Article

В Україні скорочується виробництво макаронних виробів

Next Article

Промислове виробництво в Україні збільшилось на 1,1%

Related Posts
Total
0
Share