Samsung відзвітував про 59 млрд дол. доходу за підсумками першого кварталу

Компанія Samsung Electronics опублікувала звіт за перший квартал поточного року. Звітний період приніс виробнику електроніки близько 59 млрд дол. доходу. Це значення на 6% більше, ніж в звіті за попередній квартал і є рекордним для першого кварталу року, повідомляє південнокорейський гігант.

Операційний прибуток склав приблизно 8,5 млрд дол., збільшившись в порівнянні з попереднім кварталом на 4%.

Укладачі звіту відзначають, що успіхи підрозділів, що випускають смартфони і споживчу електроніку, компенсували зниження показників, продемонстроване підрозділами, що випускають дисплеї і напівпровідникову продукцію.

Щодо останньої, на її випуск негативно вплинули перебої в роботі підприємства, розташованого в Остіні, штат Техас.

Нагадаємо, через несприятливі погодні умови, які порушили роботу енергомережі, влада штату Техас зобов’язала великі компанії, в тому числі Samsung, зупинити виробництво. Крім того, позначилося зниження цін на флеш-пам’ять NAND. Підрозділ, що випускає дисплеї, відчув сезонне зниження попиту на дисплеї для мобільних пристроїв.

У той же час прибуток від продажу смартфонів збільшився. Особливо значним виявився внесок флагманських моделей і моделей середнього сегмента.

Як вже повідомляло NotaВene, Samsung продовжує займати лідируючу позицію на світовому ринку телевізорів. Компанія завойовує перше місце п’ятнадцятий рік поспіль.

Варто зазначити, що Samsung інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол. Зокрема, інвестиції в будівництво другого заводу в США оцінюються в 17 млрд дол. Завод може розташовуватися на території Техасу, Арізони або Нью-Йорка. Однак за останніми овідомленнями, найбільш імовірним місцем для будівництва заводу є Остін, штат Техас, де розташований перший завод компанії.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг виконаних будівельних робіт у березні скоротився на 9,6%

Next Article

За три місяці українські домогосподарства встановили 2 тис. сонячних електростанцій

Related Posts
Total
0
Share