Samsung інвестує в будівництво нових заводів 45 млрд дол.

Ще в січні з’явилися повідомлення про плани Samsung відкрити нові заводи в США. Як стало відомо, корейський гігант може оголосити про інвестиційні плани в США і Пхентхекі (Південна Корея) в травні. Загальний обсяг інвестицій в нові заводи складе 44,74 млрд доларів, повідомляє Gizchina.

Зокрема, інвестиції в будівництво другого заводу в США оцінюються в 17 млрд дол. Завод може розташовуватися на території Техасу, Арізони або Нью-Йорка. Однак за останніми овідомленнями, найбільш імовірним місцем для будівництва заводу є Остін, штат Техас, де розташований перший завод компанії.

Будівництво нового заводу Samsung в США стартує в цьому році. Компанія встановить все своє основне обладнання у 2022 р., а виробництво продукції почнеться в 2023 р. Станом на жовтень минулого року Samsung подав заявку в округ Тревіс, штат Техас, на покупку 258 акрів землі поруч зі своїм заводом. У 1996 р. Samsung відкрив офіс в Остіні, а потім двічі розширив свій завод з виробництва напівпровідників. Нещодавно компанія завершила впровадження обладнання для ливарного виробництва і виробничої лінії флеш-пам’яті NAND.

Нагадаємо, у лютому влада Техасу зобов’язала компанію Samsung повністю зупинити роботу двох фабрик в Остіні через брак електроенергії в штаті. З безпрецедентною вимогою також зіткнулися фабрики компаній NXP Semiconductors і Infineon Semiconductors і багато інших виробників.

Як вже повідомляло NotaВene, Samsung продовжує займати лідируючу позицію на світовому ринку телевізорів. Південнокорейський гігант завойовує перше місце п’ятнадцятий рік поспіль.

Total
0
Shares
Previous Article

Невеликі сімейні ферми отримуватимуть субсидію в 5 тис. грн на гектар

Next Article

Тігіпко продав мережу аптек TAS компанії Мед-Сервіс

Related Posts
Total
0
Share