Салон краси в Дубаї чіпує модниць

Салон краси в Дубаї додав нову послугу “розумний” ніготь — при проведенні процедури манікюру клієнткам пропонують вживити мікрочіп. Таким чином салон вирішив зробити найвисокотехнологічний манікюр в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Мікрочіп кріпиться на нігтьову пластину, після чого покривається зверху шаром лаку з блискітками. Він використовує бездротову технологію NFC — вона часто застосовується в смартфонах, планшетах і навіть кредитних картках.

NFC — це технологія бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії (до 10 см), що дозволяє здійснювати безконтактний обмін даними між пристроями, розташованими на невеликих відстанях: наприклад, між терміналом, що считує дані, і стільниковим телефоном або пластиковою смарт-картою.

У салоні уточнюють, що на мікрочіп можна завантажити особисті дані: наприклад, номер WhatsApp, цифрову візитну картку або шапку профілю з соціальної мережі Instagram. Наразі обсяг пам’яті невеликий, проте в подальшому люди зможуть оплачувати нігтем рахунки і ділитися інформацією одним дотиком.

Вартість процедури манікюру з чіпування становить 250 дирхамів (1932 грн), покриття буде триматися три тижні. В даний час NFC-рішення вже застосовуються в багатьох областях. Наприклад, за допомогою неї здійснюється бронювання і продаж електронних квитків, оплата проїзду в громадському транспорті і паркування автомобілів, NFC-технологія активно використовується також в сфері послуг і розваг, в сфері безпеки і контролю доступу.

Українські онлайн-магазини пропонують Smart Nail — гнучкий чіп для нігтя із програмованою NFC-міткою — у середньому по 450 грн за одиницю.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила виробництво труб на 16,4%

Next Article

Вперше річне виробництво сталі в Китаї перевищить 1 млрд тонн

Related Posts
Total
0
Share