Розробник мобільних ігор Take-Two купує конкурента за 12,7 млрд дол.

Розробник та видавець відеоігор Take-Two придбає компанію Zynga, яка розробляє мобільні ігри. Сума угоди — 12,7 млрд доларів США, повідомляє VGC.

Take-Two заплатить 9,86 дол. за акцію Zynga — з 64% премією щодо котирувань під час закриття торгів 7 січня. Угода буде оплачена грошима та акціями Take-Two. За її підсумками акціонери Take-Two отримають від 67,2% до 70,4%, а акціонери Zynga — від 29,6% до 32,8% в об’єднаній компанії, йдеться в спільному пресрелізі.

Очікується, що операцію буде закрито до 30 червня поточного року. Сукупний виторг двох компаній, зазначається в пресрелізі, за 12 місяців — по 30 вересня 2021 р — склав 6,1 млрд дол. Планується, що показник зростатиме на 14% протягом найближчих трьох років.

Після оголошення про угоду акції Take-Two впали більш ніж на 10% під час попередніх торгів біржі Nasdaq — до 147,42 дол.

Take-Two — гігант індустрії, розробник та видавець ігор для консолей та ПК. Він володіє такими компаніями як Rockstar, Codemasters та 2K, серед його продукції — Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Max Payne, Civilization, BioShock та інші.

Zynga була заснована у 2007 р, її спеціалізація — мобільні ігри. Продукція компанії, зокрема, — CSR Racing, FarmVille та Words with Friends.

Нагадаємо, що за перші шість місяців 2021 р витрати на мобільні ігри досягли 44,7 млрд дол., що на 17,9% більше, ніж роком раніше. Зростання сповільнилося в порівнянні з локдауном, коли витрати збільшилися на 25,5%. В App Store виручка мобільних ігор склала 26 млрд дол. (зростання на 13,5% рік до року), в Google Play — 18,7 млрд дол. (зростання на 24,7% рік до року). Дослідники відзначають, що це не вказує на спад в галузі, а на нормалізацію після сплеску в 2020 р.

Слід зазначити, що обсяг угод зі злиття та поглинання (M&A) у світі в 2021 р досяг рекорду, у тому числі завдяки низьким відсотковим ставкам і великій кількості вільних коштів. Загальна вартість глобальних угод, за даними до 21 грудня, становила 5,7 трлн доларів США, що на 64% перевищило показник за аналогічний період минулого року. При цьому їхня кількість зросла на 22% — до 59,748 тис.

Як вже повідомляло NotaВene, найбільша мережа кінотеатрів в Південній Кореї CGV почала здавати зали в оренду геймерам, щоб заробити під час пандемії. Кінотеатри в країні можуть заповнювати зали тільки на 50%, при цьому кількість фільмів в прокаті значно зменшилася. Аналогічну послугу запустила Malco Theatres в США.

Total
0
Shares
Previous Article

Борг населення за комунальні послуги збільшився до 73 млрд грн

Next Article

Нові правила з нового 2022 року

Related Posts
Total
0
Share