Замголови МЗС РФ назвав визнані кордони “ЛДНР”

Росія визнає ДНР і ЛНР (окремі райони Донецької та Луганської областей) у межах, у яких тамтешня влада здійснює свої повноваження та юрисдикцію, заявив заступник міністра зовнішніх справ РФ Андрій Руденко, повідомляє Інтерфакс.

21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності самопроголошених Донецької та Луганської народних республік та доручив збройним силам РФ виконувати функції з підтримки миру у ДНР та ЛНР.

Кремль визнає “кордони, в рамках яких керівництво ДНР та ЛНР здійснює свої владні повноваження та юрисдикцію”, — сказав Руденко.

Росія не думає про розрив дипломатичних відносин з Україною, додав Руденко. Нагадаємо, 22 лютого МЗС України запропонувало президенту Володимиру Зеленському розірвати відносини з Росією.

“Ми про таке рішення не думаємо, це не наш вибір”, — прокоментував Руденко ініціативу українського МЗС.

Як вже повідомляло NotaВene.news, фондовий ринок і рубль впали в Росії на тлі політичних новин. Індекс Мосбіржі ввечері 21 лютого впав на 8,63%, до 3100,54 пунктів, РТС — на 10,86%, до 1260,25 пунктів. Долар зріс до 78,7 руб. після 76,1 руб., євро — до 88,3 руб. після 86,6 руб. Падіння російських індексів спостерігалося на тлі зверненні голів невизнаних республік ДНР та ЛНР до президента РФ про визнання їхньої незалежності.

Total
10
Shares
Previous Article

Нафта дорожчає через російську окупацію ОРДЛО

Next Article

Німеччина зупиняє сертифікацію Північного потоку 2

Related Posts
Total
10
Share