Росія розширила санкції проти українських компаній

Уряд Росії розширив економічні санкції проти українських компаній за “недружні дії стосовно громадян і юридичних осіб РФ”. Про це повідомляється на офіційному порталі правової інформації Росії.

Під санкції потрапили три компанії та два дочірніх підприємства з Одеси, дві компанії з Дніпра, а також юридичні особи, зареєстровані в Полтаві і Панамі.

У розширений перелік увійшли 84 компанії, в минулій версії їх було 75. В останній список списку потрапили, у тому числі, одеські ТОВ “Донмар” і “Краншип”, постачальник металу “Максима Метал Сервіс” (Дніпро), Полтавський агроагрегатный завод, ТОВ “Солар Стальконструкція” (Дніпро), “Трансшип” і дочірні компанії “Трансшип Балк” і “Трансшип-сервіс” (Одеса). До переліку увійшла також компанія Kirgan Holding S. A., зареєстрована в Панамі.

Нагадаємо, 29 грудня 2018 р. РФ ввела заборону на імпорт деяких українських товарів. Тоді прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що це-відповідь на санкції з боку України.

Як вже повідомляло Nota Вene, 6 лютого російський уряд заборонив ввезення з України ряду ключових компонентів ходової частини вантажних вагонів.

Постанова доповнює аналогічний документ від 29 грудня 2018 р. Йдеться про литі бічні рами і надресорні балки для вагонних візків, а також колісні вісі (як в зібраному, так і в розібраному вигляді), колісні пари, самі колеса, а також заготовки для них.

Заборонено також імпорт осей для коліс діаметром 710 мм і більше, колісних пар, коліс діаметром 710 мм і більше, і заготовок для таких коліс.

Варто зазначити, президент Володимир Зеленський ввів в дію зміни до рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) від 14 грудня 2020 р. про застосування персональних спеціальних економічних санкцій. Серед об’єктів обмежувальних заходів — китайські інвестори АТ “Мотор Січ”.

Подробиці навколо скандалу, викликаного санкціями України проти китайських інвесторів АО”Мотор Січ”, дивиться в окремому матеріалі Nota Вene.

Total
0
Shares
Previous Article
Підписали меморандум і визнали права. Стали відомі результати поїздки Зеленського в ОАЕ

Зеленський в ОАЕ: меморандум, військово-оборонні угоди та визнання водійських прав

Next Article

Місія МВФ завершила роботу в Україні

Related Posts
Total
0
Share