Росія напала на Україну

Вночі 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив, що ухвалив рішення про початок військової операції на Донбасі. Потужні вибухи пролунали близько 5:00 у низці міст України, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна“.

23 лютого глави самопроголошених утворень на території Донецької та Луганської областей звернулися до президента РФ Володимира Путіна з проханням надати військову допомогу.

24 лютого потужні вибухи пролунали близько 5:00 у низці міст України. Повідомляється про потужний вибух поблизу казарм механізованої бригади в Одесі. Два потужні вибухи відзначені у Києві. Вибухи чути також у Краматорську, Миколаєві, Бердянську. У Миколаєві — сильні пожежі. У Харкові знищено склад ракетно-артилерійського озброєння.

“Російські війська завдають ударів по військових складах та інших об’єктах в Україні, — сказало агентству інформоване джерело. — Гради б’ють уздовж усього кордону — від Луганська до Житомира”.

“Щойно були удари ракет по центрах військового управління у Києві та Харкові. Йдуть артилерійські обстріли кордону”, — пише радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Слід зазначити, що 23 лютого Верховна Рада затвердила указ президента Володимира Зеленського про введення надзвичайного стану з півночі 24 лютого на 30 діб у 22 областях України (всіх, крім Донецької та Луганської) та Києва.

Указ зобов’язує голів обласних та Київської держадміністрацій створити оперативні штаби для координації дій щодо запровадження та забезпечення правового режиму надзвичайного стану.

Total
0
Shares
Previous Article

Євросоюз готує санкції проти Шойгу та фабрики тролів

Next Article

Зеленський запровадив воєнний стан

Related Posts
Total
0
Share