Російські хакери вивели з ладу найбільший у світі м’ясокомбінат

Бразильска JBS, найбільша у світі компанія, яка займається переробкою м’яса, стала об’єктом кібератаки хакерів з Російської Федерації, повідомляє ВВС.

31 травня постраждали комп’ютерні мережі JBS у США, Канаді та Австралії, через що зупинилася робота сотні працівників.

Як повідомляє агентство Reuters, в понеділок JBS призупинила роботу на своїх заводах в Австралії, а у вівторок — в США, де на компанію припадає 20% всього виробництва яловичини і свинини. За даними міністерства сільського господарства США, 1 червня виробництво яловичини в країні скоротилося на 22%, виробництво свинини також помітно впало.

У США виникла тривога щодо різкого стрибка цін на м’ясо на початку сезону барбекю. М’ясо в Америці й без того дорожчає через зростання експорту в Китай, подорожчання кормів і брак робочих рук.

Першими дефіцит можуть відчути супермаркети та мережі на зразок McDonald’s, як потребують постійного постачання м’яса.

JBS поінформувала про атаку федеральний уряд Сполучених Штатів.

Як повідомила заступниця прессекретаря Білого дому Карін Жан-П’єр, влада США зв’язалася з цього питання напряму з Кремлем, а ФБР почало розслідування.

“Білий дім дає зрозуміти, що відповідальні держави не можуть приховувати у себе злочинців, що вимагають викуп”, — розповіла вона і відзначила, що, за даними JBS, атака йде від групи, яка “ймовірно базується в Росії”.

Як вже повідомляло NotaВene, компанія McAfee підрахувала збитки від хакерів у 2020 р. Кіберзлочинність обійшлася світовій економіці більш ніж в 1 трлн доларів США. Це більше 1% світового ВВП.

У порівнянні з 2018 р цей показник зріс більш, ніж на 50%. Тоді він становив близько 600 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд дозволив підняти ціни на бензин

Next Article

Бюджетна декларація передбачає дефіцит держбюджету 3,5% у наступному році

Related Posts
Total
0
Share