Ринок смартофонів упав у річному вирахуванні на 6,7%

У третьому кварталі поточного року в глобальному масштабі було реалізовано 331,2 млн смартфонів. Для порівняння: роком раніше відвантаження дорівнювали 354,9 млн. одиниць, повідомляє аналітична компанія International Data Corporation.

У період з липня по вересень включно у глобальному масштабі було реалізовано 331,2 млн смартфонів. Для порівняння: роком раніше відвантаження дорівнювали 354,9 млн. одиниць.

Таким чином, падіння у річному обчисленні становило близько 6,7 %. Така ситуація пояснюється насамперед дефіцитом електронних компонентів. Складнощі з виробництвом комплектуючих вдарили по різних галузях: це комп’ютерна і побутова техніка, автомобільна промисловість, серверне обладнання та інше.

Найбільшим гравцем ринку смартфонів за підсумками третього кварталу став південнокорейський гігант Samsung із часткою 20,8%. На другому місці знаходиться Apple, що займає приблизно 15,2% світового ринку. Замикає трійку китайська Xiaomi з часткою 13,4%.

Потім йдуть Vivo та Oppo з приблизно однаковим результатом — 10,1% і 10,0% відповідно. Всі інші постачальники смартфонів утримують 30,5% глобального ринку.

Нагадаємо, що дефіцит мікросхем зачепив чимало галузей, включаючи індустрію мобільних телефонів. У поочному році продажі смартфонів впадуть на 40 млн одиниць. Такий прогноз зробила дослідницька компанія Counterpoint Research.

Як вже повідомляло NotaВene, в другому кварталі 2021 р у сегменті преміум-класу було зафіксовано зростання продажів смартфонів на 46% в річному численні. При цьому загальний обсяг глобального ринку розумних телефонів за той же період збільшився на 26%.

Варто зазначити, що Apple обігнав Samsung і Huawei та став лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому.

Total
0
Shares
Previous Article

Українське автовиробництво скоротилось на 58%

Next Article

Крипту по осени считают

Related Posts
Читать дальше

Енергоатом i Westinghouse домовились про будівництво 5 блоків АЕС

Державне підприємство НАЕК “Енергоатом” і американська електротехнічна компанія Westinghouse Electric підписали меморандум про спільне будівництво енергоблоків АЕС, повідомляє…
Total
0
Share