Ринок рослинного м’яса зріс у 1,5 рази

Підвищений інтерес до здорового способу життя під час пандемії допоміг ринку альтернативного м’яса вирости в 1,5 рази, повідомляє венчурний фонд Fuel for Growth.

Представленість альтернативного м’яса в ресторанах США виросла в 14 разів у порівнянні з 2019 р, а ринок рослинної продукції досяг 7 млрд доларів. За період пандемії ринок рослинного м’яса зріс на 480 млн дол. і склав 1,4 млрд дол. Обсяги продажів рослинного м’яса мають перспективи вирости більш ніж в 10 разів найближчим часом.

Крім зростання ринку рослинного молока і м’яса, активно розвивається виробництво альтернативних морепродуктів. У порівнянні з 2020 р інтерес до таких продуктів підвищився на 91%.

Сьогодні вже більше 65% споживачів зізнаються, що готові перейти до більшого вживання рослинних продуктів. Молоде покоління стабільно демонструє високий інтерес до інноваційних продуктів (72%). У той час як серед людей старше 50 років спостерігається значне зростання інтересу до рослинних продуктів в останні два роки. Таке зростання можна пояснити високою користю рослинного м’яса для роботи мозку, яка викликає все більший інтерес у старшого покоління.

Жінки складають дві третини всіх споживачів рослинного м’яса в світі. Вони в три рази частіше за чоловіків відзначають зручність рослинних продуктів в приготуванні і в 2,5 разів частіше звертають увагу на інноваційні продукти з міркувань їх дієтичності. При цьому чоловіків в три рази частіше привертає високий вміст білка в рослинному м’ясі.

Через швидко зростаюче населення і явний брак продовольства, Азіатсько-Тихоокеанський регіон виглядає найбільш перспективним для розвитку ринку інноваційної продукції. За оцінкою Bloomberg, до 2030 р рослинні альтернативи молочним і м’ясним продуктам можуть зайняти 57% всього продовольчого ринку в регіоні та скласти 64,8 млрд дол. Для порівняння, в Європі і Північній Америці обсяги продажів складуть близько 40 млрд дол., а в Африці, Латинській Америці і на Близькому Сході — не перевищать 8-9 млрд дол.

Споживачі вибирають рослинні альтернативи м’ясним продуктам, в першу чергу, через користь для здоров’я і культуру усвідомленого споживання. У період пандемії інтерес до рослинного м’яса з міркувань користі для здоров’я виріс на 12%. При цьому люди стали бачити інші переваги рослинних продуктів. Якщо раніше споживачів залучали високий вміст білка і харчових волокон, а також низького рівня холестерину, то зараз їх більше цікавлять антивіковий ефект (+ 46%), ненасичені жири (+ 48%) і позитивний вплив на роботу мозку (+ 215%).

Споживачів починає більше турбувати усвідомлене споживання, інтерес до якого виріс на 58% за останній рік. Турбота про права тварин, як першопричини масового переходу на веганські харчування, втрачає свої позиції — інтерес до цієї проблеми впав на 14%. Тепер споживачів більше хвилює проблема кліматичних змін (+ 83%). Інтерес до збереження навколишнього середовища і скорочення вуглецевого сліду демонструє значне зростання на 11% і 103% відповідно, що означає нові можливості для розвитку ринку рослинного м’яса.

Згідно з дослідженням, вже до 2025 р широкий вжиток інноваційних продуктів сприяє скороченню викидів парникових газів на 10%, ерозії ґрунтів на 25%, а також підвищить ефективність використання енергії на 10%.

Нагадаємо, що глобальний ринок замінників м’яса оцінюється в 20,7 млрд доларів США і до 2024 р виросте до 23,2 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг оброблених вантажів в морських портах зменшився на 13%

Next Article

Сільські школи та лікарні потребують захисту

Related Posts
Total
0
Share