Ринок переносних пристроїв перевищив півмільярда штук

За підсумками 2020 р. галузь переносних пристроїв показала рекордні результати, обсяг поставок вперше в історії взяв знакову позначку в 500 млн штук, повідомляє компанія Strategy Analytics.

В поле зору аналітиків попали всілякі навушники і гарнітури, гаджети, що носяться на зап’ясті (розумний годинник, фітнес-браслети) і інша переносна електроніка.

У 2020 р. по всьому світу було реалізовано близько 527 млн пристроїв в позначених категоріях. Це на 37% більше в порівнянні з 2019 р., коли відвантаження дорівнювали 384 млн одиниць. Таким чином, вперше обсяг ринку перевищив півмільярда штук.

Аналітики вважають, що основними драйверами зростання стали повністю бездротові навушники погружного типу (TWS) і наручні смарт-годинники.

У загальному обсязі поставок на різні навушники і гарнітури в минулому році припало 62%. Ще 36% склали пристрої, призначені для носіння на зап’ясті. Сумарна частка всіх інших носяться гаджетів дорівнює лише 2%.

Експерти кажуть, що при збереженні нинішніх темпів зростання до кінця десятиліття поставки переносних пристроїв перевищать 2 млрд штук. В результаті за обсягом продажів такі гаджети виявляться попереду смартфонів.

Як вже повідомляв NotaВene, обсяг ринку розумних продуктів у країнах Європи зріс на 24%. У 2020 р. бестселерами на світовому ринку побутової техніки та електроніки стали прилади із голосовим управлінням — їх продажі зросли майже на 61%. Сегменти “розумних” продуктів зросли на 24%, до 28 млрд доларів у країнах Західної Європи. Найбільшою популярністю користувались детектори небезпеки, роботи-пилососи та прилади для приготування їжі.

Нагадаємо, смарт-колонки використовуватимуть для моніторингу роботу людського серця. Американські вчені застосували методи машинного навчання для створення прототипу розумного динаміка, здатного моніторити роботу людського серця без фізичного контакту з ним. Безконтактний спосіб відстеження частоти серцебиття допоможе своєчасно діагностувати неполадки на ранній стадії, постійно спостерігаючи за людиною вдома.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг зовнішньої торгівлі за два місяці зріс на 750 млн дол.

Next Article

В Одеській області запрацювала лінія зі збирання комплектуючих для електромобілів Audi та BMW

Related Posts
Total
0
Share