Ринок мікросхем пам’яті через рік зросте до 180 млрд дол.

Згідно з прогнозами аналітичної компанії IC Insights, обсяги продажів інтегральних мікросхем пам’яті в 2022 р можуть вирости до 180 млрд доларів США, тим самим побивши рекорд, встановлений в 2018 р, повідомляє портал DigiTimes.

Аналітики вважають, що після різкого падіння продажів в 2019 р попит на цю продукцію в 2020 р на хвилі пандемії коронавірусу виріс на 15%. Позитивна динаміка повинна збережеться і в 2021 р. Фахівці прогнозують зростання продажів чіпів пам’яті на 23%, що за підсумками року забезпечить 155,2 млрд дол. виторгу.

Відпускна ціна на пам’ять DRAM в першому кварталі поточного року збільшилася на 8%. У своїх останніх фінансових звітах практично всі провідні виробники відзначили, що очікують збереження високого рівня попиту на свою продукцію і в другому кварталі.

Зростання попиту на чіпи пам’яті прогнозуються і в 2022 р, вважають експерти. Вони впевнені, що продажі збільшаться ще на 16% і складуть 180,4 млрд дол. за підсумками наступного року, що поб’є попередній рекорд виручки в 163,3 млрд дол., встановлений у 2018 р. Черговий піковий рівень продажів очікується в 2023 р, коли на думку аналітиків їх обсяг складе вже 220 млрд дол. Після цього IC Insights прогнозує період спаду продажів.

Згідно з останнім аналізом, з 2020 р по 2025 р загальний обсяг виручки всього ринку виробництва пам’яті виросте на 10,6%. При цьому 56% від загального обсягу виручки в 2021 р на ринку пам’яті припадуть на продажі пам’яті DRAM, а 43% — на продажі чіпів флеш-пам’яті. Модулі пам’яті DRAM згідно з прогнозами, також будуть складати основну частину поставок в цьому році.

Нагадаємо, найбільший у світі виробник мікросхем тайванська компанія TSMC, продукти якої використовують Apple, AMD, Qualcomm і Nvidia, заявила, що повністю проблеми з чіпами не зникнуть як мінімум до 2022 р.

Варто зазначити, що Європейський Союз вирішив подвоїти частку на ринку чіпів і виділяє більше 150 млрд дол. на розробку наступного покоління цифрових індустрій в нинішньому десятилітті, прагнучи наздогнати конкурентів у США і Східній Азії в таких сферах, як виробництво мікросхем і штучний інтелект.

Як вже повідомляло NotaВene, уряд Південної Кореї разом зі 153 компаніями оприлюднив амбітний план, яким передбачено інвестиції в виробництво напівпровідникової продукції в розмірі 450 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

ЄС виділив 50 млн євро на гранти для українських фермерів

Next Article

Зеленський вимагає припинити авіасполучення між Україною і Білоруссю

Related Posts
Читать дальше

Нафтогаз отримав право на користування чотирма ділянками

Група Нафтогаз отримала спеціальні дозволи на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською та Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці…
Total
0
Share