Ринок іграшок в Україні зріс до 256 млн дол.

За оцінками Української асоціації індустрії іграшок, обсяг ринку в Україні за 2020 р просів на 9% у порівнянні з 2018 р — до 242 млн доларів США. Причина падіння — пандемія COVID-19, повідомляє RAU. Проте за І півріччя 2021 р обсяг ринку зріс на 6,2% — до 256 млн дол. 

Ці цифри включають продажі всього ринку іграшок, у тому числі Happy Meal у McDonald’s і програми лояльності у супермаркетах. 


Ситуація з експортом іграшок з України покращилася: за дев’ять місяців поточного року експорт українських товарів зріс на 50%, що вже перевищує обсяг продажів всього 2020 р. 

По каналам продажів ситуація не сильно змінилася у 2021 р. Переважна їх кількість припадає на спеціалізовані магазини, причому цей канал трохи зріс до 57% за рахунок скорочення частки супермаркетів (19,5%), ринків (11,5%), а також інтернет-магазинів (12%), які після ослаблення локдаунів 1% частки продажу втратили. 

За даними Euromonitor International, до глобальних трендів відносяться бажання споживачів зробити світ кращим і перехід від імпульсивних до запланованих покупок. Серед інших пріоритетів аналітики виділяють: переїзд за місто і на відкриті локації, новий омніканальний світ, нова гнучкість часу, люди проти політиків, одержимість безпекою, нове відчуття якості життя, баланс ціни та якості. На першому місці — бажання жити і працювати з дому. 

Ключовими трендами у цьому році стали: S.T.E.M. ( інтерактивні іграшки або ігрові набори, які спонукають дітей вивчати, конструювати, винаходити, впроваджувати інновації та мислити нестандартно ), eco-friendly іграшки, настільні ігри та іграшки для розвитку емоційного інтелекту. 

Нагадаємо, що глобальні продажі в індустрії іграшок виросли на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 28% — в порівнянні з 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, за даними Китайської асоціації іграшок і товарів для дітей, в 2020 р Китай експортував іграшок на суму близько 33,5 млрд дол., що на 7,5% більше, ніж в минулому році.

Total
0
Shares
Previous Article

Постачання телевізорів падає до історичного мінімуму

Next Article

Фонд держмайна зірвав плани великої приватизації

Related Posts
Читать дальше

Гарантований покупець повністю оплатив електроенергію за зеленим тарифом

Державне підприємство “Гарантований покупець” повністю розрахувалося з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) за енергію, вироблену в 2020…
Total
0
Share