Ринок іграшок в Україні зріс до 256 млн дол.

За оцінками Української асоціації індустрії іграшок, обсяг ринку в Україні за 2020 р просів на 9% у порівнянні з 2018 р — до 242 млн доларів США. Причина падіння — пандемія COVID-19, повідомляє RAU. Проте за І півріччя 2021 р обсяг ринку зріс на 6,2% — до 256 млн дол. 

Ці цифри включають продажі всього ринку іграшок, у тому числі Happy Meal у McDonald’s і програми лояльності у супермаркетах. 


Ситуація з експортом іграшок з України покращилася: за дев’ять місяців поточного року експорт українських товарів зріс на 50%, що вже перевищує обсяг продажів всього 2020 р. 

По каналам продажів ситуація не сильно змінилася у 2021 р. Переважна їх кількість припадає на спеціалізовані магазини, причому цей канал трохи зріс до 57% за рахунок скорочення частки супермаркетів (19,5%), ринків (11,5%), а також інтернет-магазинів (12%), які після ослаблення локдаунів 1% частки продажу втратили. 

За даними Euromonitor International, до глобальних трендів відносяться бажання споживачів зробити світ кращим і перехід від імпульсивних до запланованих покупок. Серед інших пріоритетів аналітики виділяють: переїзд за місто і на відкриті локації, новий омніканальний світ, нова гнучкість часу, люди проти політиків, одержимість безпекою, нове відчуття якості життя, баланс ціни та якості. На першому місці — бажання жити і працювати з дому. 

Ключовими трендами у цьому році стали: S.T.E.M. ( інтерактивні іграшки або ігрові набори, які спонукають дітей вивчати, конструювати, винаходити, впроваджувати інновації та мислити нестандартно ), eco-friendly іграшки, настільні ігри та іграшки для розвитку емоційного інтелекту. 

Нагадаємо, що глобальні продажі в індустрії іграшок виросли на 15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 28% — в порівнянні з 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, за даними Китайської асоціації іграшок і товарів для дітей, в 2020 р Китай експортував іграшок на суму близько 33,5 млрд дол., що на 7,5% більше, ніж в минулому році.

Total
0
Shares
Previous Article

Постачання телевізорів падає до історичного мінімуму

Next Article

Фонд держмайна зірвав плани великої приватизації

Related Posts
Total
0
Share