Ринок автомобільних систем безпеки через 7 років зросте до 81 млрд дол.

Середньорічний темп зростання ринку засобів автомобільної безпеки в період з 2020 р по 2025 р складе майже 12%, повідомляє аналітична компанія Strategy Analytics.

Якщо прогноз аналітиків виправдається, ринок систем безпеки транспортних засобів досягне до 2028 р 81 млрд доларів США.

За словами аналітиків, цьому сприятиме швидке впровадження систем ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) і триваюче поширення пасивних систем безпеки на ринках, що розвиваються, а також включення додаткових систем безпеки для виконання більш строгих нормативних вимог. Все це призведе до того, що засоби безпеки стануть другим за величиною споживачем напівпровідникових виробів в автомобільній галузі.

Нагадаємо, що за оцінками британського аналітичного агентства IHS Markit, в поточному році через дефіцит мікросхем обсяги виробництва автомобілів скоротяться на 7,1 млн штук, в одному лише третьому кварталі падіння складе 2,1 млн одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, за перші шість місяців 2021 р в усьому світі продано 1,8 млн “чистих” електромобілів (BEV) і 0,86 млн гібрідів, що заряджаються (PHEV) — на 162% і 176% більше, ніж в першому півріччі 2020 р. У сумі за півроку було реалізовано 2,66 млн електромобілів — набагато більше, ніж за весь 2019 р (приблизно 2,3 млн).

Варто зазначити, що поширення електромобілів породило відразу дві проблеми акустичного характеру: по-перше, вони пересуваються настільки тихо, що здатні налякати пішоходів своїм непомітним наближенням, а по-друге, деякі любителі динамічної їзди почали сумувати за гарчанням потужних бензинових двигунів. Yamaha розраховує, що остання категорія клієнтів дозволить їй заробити на продажу звукових сетів для електромобілів.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила видобуток вугілля на 6,2%

Next Article

Україна збільшила імпорт сирів на 13%

Related Posts
Total
0
Share