Ринкова капіталізація всіх видів існуючих криптовалют перевищила 2 трлн дол.

Згідно з даними Goingecko, ринкова капіталізація всіх існуючих криптовалют станом на 5 квітня 2021 р. перевищила 2 трлн доларів США. Цьому сприяло вражаюче зростання біткоіну, Ethereum і інших цифрових валют. Таким чином, цінність ринку криптовалют наздогнала компанію Apple, другу за величиною в світі після нафтового гіганта Aramco, повідомляє cointelegraph.

Варто зазначити, що цей бар’єр був підкорений всього через три місяці після того як капіталізація ринку криптовалюти досягла 1 трлн 7 січня поточного року. На той момент вартість біткоіну становила близько 33 тисяч дол. Відзначається, що зростанню ринку криптовалюти сильно посприяла підтримка такими фінансовими установами як PayPal і Visa. В 2021 р. біткоін зазнав кілька короткострокових коригувань, однак протягом останнього місяця вартість криптовалюти не опускалася нижче 50 тис. дол.

Волатильність, або мінливість ціни, біткоіну впала до найнижчого рівня з листопада минулого року. За останні кілька днів вартість валюти зафіксувалася на рівні між 55 тис. дол. і 60 тис. дол. Істотно зросла вартість Ethereum, перевищивши позначку в 2000 дол. Керуючі фондами та інвестори ринку криптовалюти досить оптимістично оцінюють короткострокову і середньострокову перспективи. Передбачається, що до літа серйозних потрясінь на ринку криптовалюти не очікується.

Варто відзначити, що 2 квітня провідна кріптовалютная біржа США Coinbase оголосила, що комісія з цінних паперів і бірж США схвалила її реєстрацію на фондовій біржі Nasdaq. Очікується, що Coinbase буде зареєстрована 14 квітня, що зробить її компанією, яка публічно торгується на фондовому ринку США. Передбачається, що ця подія приверне увагу інвесторів з традиційного фінансового ринку і підвищить зростання попиту на криптовалюту. Проте, деякі аналітики вважають, що реєстрація Coinbase на біржі може викликати серйозну волатильність, оскільки її дата збігається з датою закінчення терміну дії опціонів на біткоіни.

Нагадаємо, інвестиційний банк JPMorgan назвав теоретичну довгострокову мету для ціни біткоіни — 146 000 дол.

Як вже повідомляв Nota Вene, Україна намагається синхронізувати процес легалізаціі криптовалюти з рештою світу. 2 грудня 2020 р. Верховна Рада прийняла в першому читанні проєкт закону “Про віртуальні активи”.

Total
0
Shares
Previous Article

Дефіцит Пенсійного фонду в І кварталі становив 7,5 млрд грн

Next Article

Український ринок злиття та поглинання впав до рівня 2017 р.

Related Posts
Total
0
Share