Річний прибуток LVMH виріс більш ніж удвічі

Найбільший світовий виробник товарів класу “люкс” LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA в 2021 р. збільшив прибуток від операцій, що продовжуються, в 2,1 рази — до 17,15 млрд євро проти 8,31 млрд євро в 2020 р. Рентабельність за цим показником збільшилася на 8 процентних пунктів — до 26,7%, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомляє компані, виторг підвищився на 44% — до 64,22 млрд євро з 44,65 млрд євро роком раніше. Органічне зростання продажів (без урахування зміни курсів валют та купівлі/продажу бізнесу) склало 36%.

Вільний грошовий потік підскочив на 121% — до 13,53 млрд євро, проте чистий борг збільшився на 127% — до 9,61 млрд євро. Показники виросли завдяки поступовому відновленню світової економіки від кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Всі підрозділи компанії продемонстрували хороше зростання продажів, особливо вражаючі темпи — на 167% — показав сегмент годинників та ювелірних виробів завдяки завершенню придбання бізнесу Tiffany. Органічне зростання продажів у сегменті склало 40%, виручка — 8,96 млрд євро. Тепер цей сегмент посідає друге місце у структурі сукупного виторгу групи LVMH.

Виручка компанії в найбільшому сегменті модного одягу та виробів зі шкіри підскочила на 46% і досягла рекордних 30,9 млрд євро. Органічне зростання становило 47%.

У сегменті парфумерії та косметики продажі підвищилися на 26%, склавши 6,61 млрд євро (органічне зростання — 27%). Особливим успіхом користувалися парфуми Miss Dior і Sauvage, причому Sauvage став найбільш продаваним ароматом у світі.

Реалізація алкогольних напоїв збільшилася на 26% як у реальному, так і в органічному вираженні — до 5,97 млрд євро. Особливо сильне зростання спостерігалося у Північній Америці та Європі завдяки відкриттю ресторанів.

Виручка мережевих роздрібних магазинів (Sephora, DFS та Le Bon Marche) збільшилася на 16% у річному вираженні — до 11,75 млрд євро (органічне зростання — 18%). Тим часом, порівняно з 2019 р., продажі знизилися на 18%.

Котирування акцій компанії за підсумками торгів 27 січня збільшилося на 1,5%. Звітність була опублікована після закриття біржі. Капіталізація компанії за останні 12 місяців збільшилася майже на 35% і становить зараз близько 344 млрд євро.

LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton, підконтрольна французькому мільярдеру Бернару Арно, є найбільшим у світі виробником предметів розкоші (75 брендів), включаючи аксесуари (Louis Vuitton та Fendi), коньяк, шампанське (Moet & Chandon, Dom Perignon, Veu годинник (TAG Heuer, Hublot, Zenith), ювелірні вироби (Tiffany & Co., Bulgari, Chaumet, Fred, а також спільне підприємство з De Beers), одяг (Givenchy, Loewe, Marc Jacobs і т.д.), парфумерію та косметику (Christian Dior, Guerlain, Givenchy, Kenzo, мережа магазинів Sephora). Штат співробітників компанії налічує понад 150 тис. людей.

Нагадаємо, що найбільший світовий виробник товарів класу люкс LVMH (Moet Hennessy Louis Vuitton) в першому півріччі 2021 р. збільшив чистий прибуток в десять разів.

Як вже повідомляло NotaВene, найбільший світовий виробник товарів класу “люкс” LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SA в січні-березні збільшив виручку на 32% після декількох кварталів падіння показника протягом 2020 р.

Нагадаємо, що наприкінці травня список найбагатших людей світу очолив Бернар Арно. Статки глави транснаціональної компанії LVMH Moët Hennessy — Louis Vuitton досягли 186,3 млрд доларів США. Це на 300 млн дол. більше оцінки статків власника Amazon Джеффа Безоса. На третьому місці в цьому рейтингу розташовувався засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск, активи якого оцінюються в 147,3 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт риби зріс на 35%

Next Article

Обсяги будівництва в Україні зросли на 5%

Related Posts
Total
0
Share