Річний обсяг покупок у соцмережах за 3 роки досягне 1,2 трлн дол.

Глобальна індустрія покупок у соціальних мережах з оборотом 492 млрд доларів США зросте втричі швидше, ніж традиційна електронна комерція — до 1,2 трлн дол. до 2025 р., повідомляє newsroom з посиланням на дослідження Accenture “Революція шопінгу”.

Зростання відбуватиметься в основному за рахунок користувачів соціальних мереж покоління Z та міленіалів, які до 2025 р. забезпечуватимуть 62% світових витрат на комерцію в соціальних мережах. Трохи менше двох третин (64%) опитаних заявили, що вони робили покупки в соцмережах минулого року, що, за оцінками Accenture, дорівнює майже двом мільярдам покупців у всьому світі.

Звіт Accenture показав, що до 2025 р. найбільша кількість покупок у соцмережах очікується у сфері одягу (18% всіх покупок), побутової електроніки (13%) та декору для дому (7%). Продукти харчування також є великою товарною категорією (13%), хоча покупка в такій категорії типова виключно для Китаю.

Краса та засоби особистої гігієни, хоч і займають меншу частку в загальному обсязі продажів, за прогнозами, швидко набиратимуть обертів. І до 2025 р. становитимуть понад 40% цифрових витрат у цій категорії на ключових ринках.

“Збільшення часу, який люди проводять у соціальних мережах, відображає, наскільки важливі ці платформи у повсякденному житті. Вони змінюють уявлення про те, як люди купують і продають, що відкриває перед платформами і брендами нові можливості для досвіду і отримання доходів”, — зазначає керівник глобальної галузі програмного забезпечення та платформ в Accenture Робін Мердок.

Невеликі бренди також можуть отримати вигоду від комерції у соціальних мережах. Більше половини (59%) опитаних заявили, що вони з більшою ймовірністю підтримають малий та середній бізнес через покупки у соцмережах, ніж при покупках на сайтах електронної комерції. Крім того, 63% респондентів відповіли, що з більшою ймовірністю знову куплять товар у того ж продавця, що говорить про переваги такої комерції у формуванні лояльності та стимулюванні повторних покупок.

При цьому половина користувачів стурбовані тим, що покупки у соціальних мережах не будуть захищені або повернені відповідно до закону.

Споживачі в країнах, що розвиваються, частіше купують у соцмережах. Вісім із десяти користувачів соціальних мереж у Китаї активно використовують такий вид покупок. При цьому більшість користувачів соціальних мереж у Великій Британії та США ще не робили покупки через соцмережі.

Покупці в Китаї, Індії та Бразилії більше піклуються про функції, які допомагають їм виявити та оцінити найкращі пропозиції, у той час як жителі Великої Британії та США надають більшого значення цінам та знижкам.

Довіра важливіша для старших поколінь, ніж для молодих. Літні покупці наголошують на безпеці і цінують популярність бренду, в той час як молодих людей залучають живі трансляції та відгуки покупців.

Нагадаємо, що за даними TradingPlatforms, число інтернет-покупців в Європі зросте до 506,9 млн до кінця 2021 р. А до 2025 р. їхня кількість складе 570 млн людей.

Як вже повідомляло NotaВene, згідно зі звітом Adobe Digital Economy Index, світова електронна комерція досягла 876 млрд дол. за перші три місяці 2021 р. — зростання в річному численні склало 38%.

Автори дослідження відзначають, що при збереженні поточних темпів зростання в 2021 р. глобальна e-commerce досягне 4,2 трлн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила споживання газу на 9,4%

Next Article

Експорт металобрухту збільшився в 17 разів

Related Posts
Total
0
Share