Рентабельність виробництва автобусів в Україні складає 7%-10%

Український ринок обсягом від 1000 до 1200 нових автобусів на рік змушує виробників шукати можливість збуту продукції в інших країнах. Крім Європейського Союзу українські автобуси проклали дорогу до країн СНД, Африки та Близького Сходу, розповідає в інтерв’ю NotaВene голова правління ПАТ “Запорізький автомобілебудівний завод” Микола Євдокименко.

Український ринок не великий — від 1000 до 1200 нових автобусів на рік. Тому виробники ще під час проєктування нових моделей вивчають специфіку та вимоги інших ринків. Вихід на ринок Євросоюзу розглядається як пріорітетний напрямок.

“Наш підхід — краще мати внутрішній ринок та експорт, бо коливання курсової різниці зі зростанням та падінням курсу національної валюти непередбачуване. Нам вигідно, щоб був дохід від внутрішнього ринку та доходи від експорту. Рентабельність на автобусах складає від 7% до 10%”, — розповідає в інтерв’ю NotaВene голова правління ПАТ “Запорізький автомобілебудівний завод” Микола Євдокименко.

Сертифікація за стандартом Євро-6 дозволяє компанії продавати продукцію до всіх країн ЄС. Нещодавно ЗАЗ виграв тендери на поставку автобусів марки А10С3G до Польщі та Угорщині, куди продає автобус А10С3G.

“На інших ринках також плануємо просувати автобусну техніку, зокрема, до країн СНД. Також працюємо у напрямку Африки, Близького Сходу”, — каже Євдокименко.

Нагадаємо, Запорізький автомобілебудівний завод першим з українських підприємств отримав від ЄС схвалення відповідності своєї продукції до технічного стандарту Євро-6, зокрема для автобусів середнього класу ZAZ A10.

Як вже повідомляло NotaВene, в Україні впродовж квітня 2021 р. було виготовлено 962 автотранспортних засобів, що у 16 разів більше ніж у квітні минулого року та на третину більше ніж у березні 2021 р. У квітні було виготовлено 56 автобусів, що на один автобус більше від березневого показника. У квітні 2020 р. не було виготовлено жодного автобусу.

Варто зазначити, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила факти дискримінаційних і недружніх дій із боку Білорусі щодо українських підприємств автомобілебудування і застосувала адекватні заходи, вирішивши впровадити спеціальне мито на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів із Республіки Білорусь в розмірі 35% від митної вартості.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяги виробництва в металургії зросли на 5,2%

Next Article

Південна Корея інвестує у виробництво напівпровідників 450 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share