Рада звільнила Степанова з посади міністра охорони здоров’я

Верховна Рада України підтримала подання прем’єр-міністра Деніса Шмигаля про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я. Відповідне рішення підтримали 292 народних депутата, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Максим Степанов обіймав посаду міністра охорони здоров’я з 30 березня 2020 р. У 2017-2019 рр. він був главою Одеської обласної держаавної адміністрації.

Напередодні під час засідання парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що основною причиною подання на звільнення Степанова є зрив кампанії по вакцинації від COVID-19, незадовільні темпи вакцинації і поставок вакцин.

У свою чергу Степанов підкреслив, що міністерство почало переговори з провідними виробниками вакцин ще в липні-серпні 2020 р., проте в той час вони висували умову, що поставки відбудуться не раніше кінця 2021 р. що його як міністра не задовольняло. При цьому Степанов вважає, що на 2021 р. Україна забезпечена вакцинами від COVID-19 за підписаними контрактами, тому міністерство почало роботу з контрактації вакцин на 2022-23 рр.

Профільний комітет парламенту 17 травня залишив питання відставки Степанова на розсуд залу.

Як вже повідомляло NotaВene, 18 травня Верховна Рада підтримала подання про звільнення Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури України. В той же день рішення про звільнення Ігоря Петрашка з посади міністра економіки, торгівлі та сільського господарства підтримали 280 народних депутатів.

Total
0
Shares
Previous Article

Петрашко більше не розвиватиме економіку, торгівлю та сільське господарство

Next Article

Прийнято закон про продаж і оренду державних земель

Related Posts
Total
0
Share