Рада посилила штрафи за перезавантаження автотранспорту

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю”, який запроваджує штрафи за порушення норм, повідомляє “Укрінформ“.

Закон вносить зміни до законів “Про автомобільний транспорт”, “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” та “Про судовий збір”. Ухвалені зміни законодавчо закріплюють можливість фіксації в автоматичному режимі порушень, пов’язаних з відсутністю дозволів, які узгоджують умови та режими перевезення в разі перевищення вагових та габаритних обмежень, або документів про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів. Крім того закон надає Державній службі з безпеки на транспорті (Уктрансбезпека) повноваження стягувати у судовому порядку плату за проїзд для вантажівок, які порушують габаритно-вагові параметри.

Закон також запроваджує адміністративну відповідальність та вводить штрафи за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, в тому числі зафіксовані в автоматичному режимі. Зокрема, за виконання міжнародних перевезень пасажирів чи вантажів без документів передбачається штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Отже, за перевезення пасажирів та вантажів без потрібних документів передбачено штраф у 17 000 грн. Для міжнародних перевезень — 34 000 грн. За перевищення вагово-габаритних нормативів від 5% до понад 30%  штраф варьюється від 8 500 грн до 51 000 грн.

Нагадаємо, що за 11 місяців 2020 р за перевантаження на дорогах Укртрансбезпека нарахувала 127 млн грн штрафів.

Як вже повідомляло NotaВene, за прогнозами Berylls Strategy Advisors, до 2030 р машини на паливних елементах займуть 10% європейського ринку вантажної техніки.

До чверті ринку нової вантажної техніки в Європі до 2030 р будуть формувати машини з електродвигунами на акумуляторах. Автори прогнозу попереджають, що частка вантажівок на водневому паливі може збільшитися, якщо розвиток інфраструктури до кінця десятиліття прискориться.

Total
0
Shares
Previous Article

В Україні за маніпуляції на енергоринку наступає кримінальна відповідальність

Next Article

Світові ціни на продовольство підскочили за рік на 40%

Related Posts
Total
0
Share