Qualcomm купив український стартап Augmented Pixels

Американський виробник чіпів, софту та сервісів Qualcomm купив український стартап Augmented Pixels, повідомляє ain.

За час існування стартап залучив близько 7 млн доларів США інвестицій. Останній раунд на 2 млн дол. Augmented Pixels залучив у лютому 2021 р. Загалом серед інвесторів — AVentures Capital, ICU, засновник Ciklum Торбен Майгаард, The Hive і Steltec Capital.

Аugmented Pixels має офіси в США та Україні, зокрема, в Києві та Одесі. Qualcomm офіційно купівлю стартапу ніяк не коментує. 

Технології та експертиза Augmented Pixels дозволить Qualcomm швидше розвивати власний напрям під назвою Extended Reality — так в компанії називають сфери Mixed Reality, Virtual Reality та Augmented Reality. 

За словами одного з інвесторів, Augmented Pixels могли купити через їхню команду, щоб пришвидшити розширення власної команди XR напрямку, та отримати експертизу на ринку.

Сума угоди не повідомляється. Засновник та керівник компанії Віталій Гончарук, який народився в Одесі, а зараз мешкає в Каліфорнії, США, залишається в Qualcomm і працюватиме саме у команді XR.

Співрозмовники видання стверджують, що максимальний поріг суми угоди знаходиться у межах 20-30 млн дол., але не більше 50 млн дол.

Qualcomm Inc. — компанія з розробки та дослідження бездротових засобів зв’язку, а також SoC, розташована в Сан-Дієго, Каліфорнія, США.

Нагадаємо, що американська компанія у сфері дизайну та маркетингу VistaPrint викупила 100% акцій української компанії, яка розробляє фотосток Depositphotos та онлайн-редактор Crello.

Як вже повідомляло NotaВene, фінтех-стартап Revolut, заснований росіянином Миколою Сторонським і українцем Владом Яценком, залучив 800 млн дол. інвестицій. Компанія отримала оцінку в 33 млрд дол., що робить її найдорожчим фінтех-стартапом у Великій Британії.

Слід зазначити, що стартап Grammarly, який заснували уродженці України, у ході нового раунду отримав оцінку 13 млрд доларів США. Всього два роки тому сервіс, який допомагає перевірити правопис у текстах англійською мовою, став “єдинорогом”. Сервіс покращення текстів Grammarly залучив 200 млн дол. інвестицій, а його оцінка досягла 13 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Число суден, що пройшли через Суецький канал, оновило рекорд

Next Article

Україна імпортувала в 2021 р. вугілля на 2,5 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share