Птахофабрики скоротили на чверть виробництво яєць

Промислові підприємства України за дев’ять місяців поточного року виробили на 24% менше курячих яєць у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — 6,8 млрд штук, повідомляє Український клуб аграрного бізнесу.

Таке значне скорочення обсягів виробництва в першу чергу пов’язано зі значним зростанням цін на зернові культури, а відповідно і на комбікорми, які складають основну частину собівартості виробництва. Як результат, частина виробників яєць або скоротили власне виробництво, або взагалі припинили його.

“Ціна на яйця, як і на будь-який інший продукт, формується за рахунок співвідношення попиту та пропозиції, а неможливість реалізувати продукцію за ціною, що перевищує витрати, і призводить до скорочення обсягів виробництва. Це ми і спостерігали протягом цього року, — ціни відчутно відреагували на таке скорочення виробництва, і в вересні 2021 р ціни на яйця зросли на 66% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року”, — зазначає аналітик УКАБ Світлана Литвин.

Нагадаємо, що за січень-серпень поточного року виробництво яєць в Україні зменшилося на 14,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 9,87 млрд штук.

Як вже повідомляло NotaВene, за рік курячі яйця піднялися в ціні більше ніж на 100%. Основне подорожчання яєць прийшлося на перший квартал 2021 р. Зокрема, йдеться про майже 80% збільшення вартості. А у березні 2021 р різниця у порівнянні із груднем 2020 р складала вже 14,5%.

У березні 2021 р яйця в порівнянні з груднем 2020 р подорожчали на 14,5%, а в порівнянні з лютим 2021 р — подешевшали на 0,6%. У той же час в першому кварталі цього року в порівнянні з I кварталом 2020 р яйця подорожчали на 78,9%.

Total
0
Shares
Previous Article

Річна інфляція в єврозоні досягла максимуму з 2008 р

Next Article

Країни ЄС збільшили витрати при імпорті енергоресурсів на 41%

Related Posts
Total
0
Share