Провідні автовиробники займуться розробкою власних чіпів

Глобальна нестача чіпів і нові тренди на електрифікацію та забезпечення автономності автомобілів змусять п’ять з десяти провідних автовиробників зайнятися розробкою власних чіпів. В результаті вони отримають більше контролю над ланцюжками поставок і зможуть більш точно планувати виробництво, повідомляє консалтингова компанія Gartner.

За словами віце-президента Gartner Гаурава Гупти, у більшості випадків виробники чіпів є для автоконцернів постачальниками третьої та четвертої категорій, які зазвичай не ведуть справи із замовником безпосередньо. В результаті проходить деякий час з того моменту, коли вони адаптуються до змін попиту на автомобільному ринку. Така відсутність прозорості в ланцюжку постачання стимулює автовиробників безпосередньо контролювати постачання напівпровідників.

Модель, при якій дизайн чіпів створюється “вдома”, а переговори з виробниками напівпровідників ведуться безпосередньо, не є унікальною для автомобільної індустрії і останнім часом все ширше застосовується технологічними компаніями різної спеціалізації. Виробники типу TSMC і Samsung надають доступ до сучасних виробничих процесів, а інші вендори забезпечують доступ до інтелектуальної власності, що робить розробку чіпів порівняно простою справою.

Gartner також передбачає, що до 2025 р середня ціна нових автомобілів перевищить 50 000 доларів у США та Німеччині. На думку Gartner, зростання цін на машини призведе до падіння продажів та збільшить ринок запчастин, а також послуг з ремонту — люди намагатимуться довше зберігати транспорт у робочому стані.

Аналітики компанії прогнозують, що ринок нових автомобілів залишиться на колишньому рівні або на ньому спостерігатиметься спад на тлі зростання цін, а автовиробники просуватимуть нові сервіси і навіть апгрейди обладнання та бортових комп’ютерів для збільшення ресурсу існуючого транспорту.

Нагадаємо, що зрозумівши до кінця минулого року, що сплеск попиту на напівпровідникові компоненти носить не тимчасовий, а довгостроковий характер, виробники почали замислюватися про розширення потужностей. Природно, їм буде потрібно для цього додаткове технологічне обладнання, і ємність відповідного сегмента ринку в другому кварталі поточного року вже досягла рекордних 24,9 млрд дол.

Як вже повідомляло NotaВene, дефіцит напівпровідникових компонентів автомобільної галузі був викликаний перерозподілом замовлень на користь інших клієнтів під час першої хвилі пандемії. Надолужити втрачене учасники ринку ще довго не зможуть, але перші ознаки покращення вже з’явилися — до кінця вересня складські запаси найбільших постачальників почали зростати.

Варто зазначити, що через тривалу нестачу виробничих потужностей в напівпровідниковій промисловості і пов’язаного з цим зростання цін на продукцію, виручка десяти провідних розробників мікросхем в другому кварталі 2021 р сягнула 29,8 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

НБУ підвищив облікову ставку до 9%

Next Article

Велика Британія залишить без зв'язку власників кнопкових телефонів

Related Posts
Total
0
Share