Протяжність глобальних підводних інтернет-кабелів досягла 1,3 млн км

По всьому світу зареєстровано введення в експлуатацію понад 1,3 млн км підводних кабелів. Обсяг інвестицій в прокладку нових кабелів протягом наступних трьох років складе більше 8 млрд доларів США, повідомляє дослідницька та консалтингова компанія TeleGeography.

Компанія TeleGeography оновила свою інтерактивну карту підводних кабелів. На ній тепер зображено 487 глобальних магістралей і 1304 наземні станції.

“Ми дуже раді оновити нашу популярну інтерактивну карту. Користувачам стало простіше, ніж коли-небудь, отримати доступ до цікавої та актуальної інформації про підводні кабелі, — сказав директор з досліджень TeleGeography Алан Маулдін. — Ми постійно оновлюємо цей інтерактивний інструмент у міру розвитку кабельного ринку”. Як відзначають дослідники, одна з найбільших змін за останні кілька років на ринку — це поява нового типу компаній, що беруть участь в прокладці кабелів.

По всьому світу в 2021 р зареєстровано введення в експлуатацію понад 1,3 млн км підводних кабелів. Обсяг інвестицій в прокладку нових кабелів протягом наступних трьох років складе більше 8 млрд дол.

У число великих інвесторів в прокладку підводних ліній зв’язку тепер входять провайдери контенту, такі як Google, Facebook, Microsoft і Amazon. Сумарна ємність приватних мереж, які розгортаються операторами, в останні роки випередила за цим показником операторів магістральних інтернет-мереж. У зв’язку з перспективою значного збільшення пропускної здатності мережі Інтернет, для цих компаній володіння підводними магістралями стає все більш важливо.

Як вже повідомляло NotaВene, компанії Google і Facebook офіційно оголосили про реалізацію спільного проєкту Apricot, в рамках якого для забезпечення високошвидкісним доступом до інтернету ряду країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону буде прокладена підводна магістраль протяжністю близько 12 тис. км.

У рамках проєкту буде здійснена прокладка двох підводних волоконно-оптичних кабелів Bifrost і Echo. Нові магістралі зв’яжуть Японію, Сінгапур, Тайвань, Гуам, Філіппіни і Індонезію з західним узбережжям США. Реалізація проєкту допоможе задовольнити зростаючий попит на послуги широкосмугового доступу в інтернет і бездротовий зв’язок п’ятого покоління (5G) в регіоні.

Total
0
Shares
Previous Article

Середня ціна земельної ділянки в серпні становила 30, 3 тис. грн/га

Next Article

Crocs, Louis Vuitton і Ralph Lauren підвищують ціни на свою продукцію

Related Posts
Total
0
Share