Промвиробництво зросло на 1,4% після місяця зниження

Промислове виробництво в Україні після зниження у вересні на 0,7% у жовтні 2021 р повернулося до зростання та збільшилось на 1,4% порівняно з жовтнем 2020 р, повідомляє Державна служба статистики.

Держстат уточнює, що з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у жовтні 2021 р до жовтня 2020 р зросло ще сильніше — на 2,2% проти зниження на 0,9% місяцем раніше.

За даними Держстату, нарощування виробництва було зафіксовано у всіх галузях: у добувній промисловості — на 0,6%, переробній — на 0,4%, проте найбільший внесок припав на постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 7,6%.

Держстат зазначає, що порівняно з вереснем поточного року промислове виробництво України збільшилося на 7,8%, а з урахуванням сезонного коригування — на 1,9%.

Завдяки таким показникам загалом за 10 місяців 2021 р зростання промвиробництва щодо аналогічного показника минулого року залишилося на рівні 1,4%, зокрема у добувній промисловості — 1,1%, переробній — 1,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — 1,7%.

Нагадаємо, що обсяги промислового виробництва у грудні минулого року порівняно з аналогічним місяцем торік виросли на 4,8%, а з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 3,2%. Але за 12 місяців 2020 р промвиробництво скоротилося на 5,2% порівняно з січнем-груднем 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, обсяги промислового виробництва у вересні поточного року порівняно з аналогічним місяцем минулого року впали на 0,7%. Таким чином, припинилося зростання, яке спостерігалося протягом останніх місяців.

Total
0
Shares
Previous Article

Нафта дорожчає всупереч планам США знизити ціни

Next Article

Виробництво вантажних вагонів знизилося на 40%

Related Posts
Total
0
Share