Продажі смартфонів в усьому світі зросли на чверть

Відвантаження смартфонів у період з січня по березень поточного року включно склали 377,99 млн штук, повідомляє аналітична компанія Gartner.

Галузь показує суттєве зростання, що говорить про швидке відновлення після торішнього удару коронавірусу.

Відвантаження розумних стільникових апаратів в період з січня по березень включно склали 377,99 млн штук. Це на чверть — на 26% — більше в порівнянні з першим кварталом 2020 р, коли поставки дорівнювали 300,04 млн одиниць.

Лідером ринку є Samsung з часткою приблизно 20,3%. На другому місці знаходиться Apple з 15,5%, а замикає трійку Xiaomi — 12,9%.

Далі йдуть китайські компанії Vivo і Oppo: кожна з них контролює 10,2% світового ринку. Вся решта постачальників смартфонів спільно утримують 30,9% глобальної галузі.

Якщо розглядати ринок стільникових апаратів в цілому, включаючи звичайні мобільні телефони, то квартальні поставки піднялися на 22%. Відзначається також, що всі провідні гравці ринку продемонстрували значне зростання продажів в річному численні.

Як вже повідомляло NotaВene, Apple обігнав Samsung і Huawei та стала лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому.

Total
0
Shares
Previous Article

Вантажоперевезення по Дніпру зросли на 60%

Next Article

Укртранснафта збільшила транзит нафти на 8%

Related Posts
Total
0
Share