Продажі пристроїв, що носяться, зросли за рік на 10 %

Постачання пристроїв, що носяться, в третьому кварталі поточного року зросли, незважаючи на глобальний дефіцит електронних компонентів. Відвантаження за тримісячний період склали 138,4 млн штук, що на 9,9 % більше у порівнянні з торішнім результатом (125,9 млн одиниць), повідомляє аналітична компанія International Data Corporation (IDC).

Компанія International Data Corporation підбила підсумки дослідження світового ринку пристроїв, що носяться, у третьому кварталі поточного року. Враховуються продажі бездротових навушників, фітнес-трекерів, розумних наручних годинників та інших гаджетів.

Постачання товарів у зазначених категоріях зростають, попри глобальний дефіцит електронних компонентів. Відвантаження за тримісячний період склали 138,4 млн штук, що на 9,9 % більше у порівнянні з торішнім результатом (125,9 млн одиниць).

У категорії аудіопристроїв зафіксовано зростання на 26,5% у річному обчисленні: такі гаджети зайняли 64,7% у загальному обсязі продуктів, що носяться, реалізованих у третьому кварталі поточного року. Ще 34,7% припало на гаджети, призначені для носіння на зап’ясті.

Найбільшим гравцем світового ринку пристроїв є Apple з часткою 28,8% проти 32,8% роком раніше. На другому місці знаходиться Samsung, чия частка за рік зросла з 8,9% до 9,2%. Замикає трійку Xiaomi з результатом 9,2% проти 13,2% у третьому кварталі 2020 р.

Крім того, в першу п’ятірку увійшли Huawei та Imagine Marketing (бренд BoAt), частки яких склали відповідно 7,9% та 7,2%. Всі інші постачальники гаджетів, що носяться, спільно утримують 37,7% світового ринку.

Нагадаємо, що за підсумками другого кварталу поточного року поставки пристроїв, що носяться, піднялися приблизно на третину по відношенню до того ж періоду минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, аналітична компанія Counterpoint Technology Market Research підрахувала кількість розумних наручних годинників, проданих у другому кварталі поточного року — безперечним лідером галузі залишається Apple.

З квітня по червень включно поставки смарт-годинників збільшилися в річному обчисленні більш ніж на чверть — на 27%. При цьому в сегменті гаджетів вартістю до 100 доларів США зафіксовано зростання попиту на 547%.

Варто зазначити, що компанія Google завершила операцію з придбання виробника смарт-годинників Fitbit.

Вперше про намір купити компанію — виробника розумних годинників — Google розповіла в листопаді 2019 р. Однак зробити це їй не вдалося — Єврокомісія зацікавилася угодою і почала антимонопольне розслідування. Представники комісії були стурбовані тим, що Google може використовувати інформацію, яку збирають розумні годинники і фітнес-браслети, щоб зміцнити своє лідируюче становище на ринку цифрової реклами.

Total
0
Shares
Previous Article

Мінекономіки погіршило прогноз щодо зростання ВВП у 2021 р

Next Article

Валютні резерви НБУ зросли до 30,5 млрд дол. завдяки МВФ

Related Posts
Читать дальше

Суд скасував вимогу податкової служби до компанії Ахметова і Новинського на 451 млн грн

Дніпропетровський окружний адмінсуд частково задовольнив позов ПрАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат” до Східного міжрегіонального управління Державної податкової служби по…
Total
0
Share