Продажі ноутбуків у всьому світі збільшилися на 15%

В ІІ кварталі 2021 р в усьому світі було продано 65,6 млн портативних комп’ютерів. Це на 15% більше в порівнянні з ІІ кварталом 2020 р, коли продажі дорівнювали приблизно 57 млн одиниць, повідомляє компанія Strategy Analytics.

Попит на ноутбуки продовжує зростати. Затребуваність лептопів пояснюється пандемією. Через епідеміологічні обмеження користувачі по всьому світу змушені працювати і вчитися в домашніх умовах. У такій ситуації виникла необхідність у додатковій комп’ютерній техніці.

У період з квітня по червень включно в глобальному масштабі було реалізовано 65,6 млн портативних комп’ютерів. Це на 15% більше в порівнянні з другою чвертю минулого року, коли відвантаження дорівнювали приблизно 57 млн одиниць.

Провідним гравцем ринку залишається компанія Lenovo з часткою близько 24%. Незначно відстає НР, яка займає 23% глобального ринку. На третьому місці — Dell з показником 16%.

Таким чином, три вище згадані компанії спільно контролюють практично дві третини світового ринку ноутбуків — 63%. На четвертому рядку розташовується Apple з часткою близько 8%. Приблизно такий же результат показала Acer. Всі інші постачальники ноутбуків спільно утримують 21% глобального ринку.

Нагадаємо, що в першому кварталі поточного року обсяг світового ринку персональних комп’ютерів і планшетів в штучному вираженні збільшився приблизно в півтора рази в порівнянні з I кварталом 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, в період з 2020 р по 2025 р ринок мобільних обчислювальних пристроїв зросте з 197 млрд дол. до 241 млрд доларів.

Варто зазначити, що в I кварталі 2021 р глобальні поставки ноутбуків продовжили зростання, збільшившись на 81% в порівнянні з тим же періодом попереднього року.

Total
0
Shares
Previous Article

Українські морські порти скоротили перевалку руди на 18%

Next Article

Світові ціни на продовольство знижуються другий місяць поспіль

Related Posts
Total
0
Share