Продажі напівпровідникової продукції за рік зросли на 17,8%

Галузева організація Semiconductor Industry Association (SIA) опублікувала звіт про стан ринку напівпровідникової продукції за минулий квартал. За даними SIA, в І кварталі 2021 р. обсяг ринку в грошовому вираженні склав 123,1 млрд доларів.

Це на 3,6% більше, ніж в IV кварталі 2020 р. і на 17,8% більше, ніж в І кварталі 2020 р.

“Світові продажі напівпровідників залишалися високими протягом І кварталу 2021 р., перевищивши продажі попереднього кварталу і суттєво випередивши загальний обсяг продажів І кварталу минулого року, — заявив президент і генеральний директор SIA Джон Нойффер. — Річні і щомісячні продажі в березні збільшилися на всіх основних регіональних ринках, і попит виріс в цілому ряді категорій продуктів”.

У Китаї зростання в річному вираженні складає 25,6%, в Японії — 13%, в Північній і Південній Америці — 9,2%, в Європі — 8,7%. в Азіатсько-Тихоокеанському і у всіх інших регіонах сумарно — 19,6%.

Нагадаємо, що в SIA представлено 98% напівпровідникової промисловості США за обсягом виручки і майже дві третини виробників, що працюють в цій галузі в інших країнах світу.

Як вже повідомляло NotaВene, аналітична компанія Gartner підбила остаточні підсумки 2020 р. на світовому ринку напівпровідникової продукції. Згідно підрахункам, зазначений ринок в грошовому вираженні ринок досяг 466,2 млрд доларів США. Це на 10,4% більше в порівнянні з 2019 р.

Варто зазначити, що найбільший у світі виробник мікросхем тайванська компанія TSMC, продукти якої використовують Apple, AMD, Qualcomm і Nvidia, заявила, що повністю проблеми з чіпами не зникнуть як мінімум до 2022 р. Дефіцит мікросхем спровокувала пандемія COVID-19. За даними Bloomberg, більше за всіх постраждали автовиробники — за їхніми оцінками, в 2021 р. упущена вигода склала понад 60 млрд доларів США.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна та США мають однакову позицію щодо Північного потоку-2

Next Article

Інвестфонд Apollo купує Yahoo і AOL за 5 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share