Продажі напівпровідникової продукції у жовтні злетіли на чверть

За підсумками жовтня поточного року було зафіксовано значне зростання поставок напівпровідникової продукції, повідомляє Асоціація напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

Обсяг ринку в грошах досяг 48,8 млрд доларів США. Це приблизно на чверть — на 24 % — більше порівняно з результатом за жовтень 2020 р, коли був показаний результат у 39,4 млрд дол. Якщо порівнювати із вереснем поточного року, то зростання становило близько 1,1%.

Збільшення постачання напівпровідникових виробів відзначено у всіх ключових регіонах. Так, на американському ринку відвантаження у грошовому вираженні підскочили на 29,2% — до 10,98 млрд дол. У Європі зафіксовано 27,3% зростання — до 4,12 млрд дол. У Китаї обсяг ринку досяг 16,77 млрд дол., що на 21,1% більше у річному обчисленні. У Японії приріст склав 23,7%, а підсумковий результат — 3,86 млрд дол. Азіатсько-Тихоокеанський регіон показав збільшення в 22,6% — до 13,05 млрд дол.

За прогнозами аналітиків, постачання напівпровідникової продукції за підсумками 2021 р загалом підніметься в грошах на 25,6%, досягнувши 553 млрд дол. Для порівняння: минулого року обсяг галузі дорівнював 440,4 млрд дол. У наступному році зростання, як очікується , опиниться на рівні 8,8%.

Нагадаємо, що міністерство фінансів Тайваню у своєму новому звіті повідомило, що зростання експортної виручки острова на 24,6% у річному порівнянні вперше дозволило подолати планку в 40 млрд доларів США, а річний експортний виторг Тайваню напевно виявиться вищим за 400 млрд дол. Зростання цін на напівпровідникові компоненти і матеріали сприяло збільшенню виручки навіть за умов дефіциту.

Як вже повідомляло NotaВene, продажі автомобілів в ЄС впали до найнижчих показників за останню чверть століття — причиною різкого спаду продажів став дефіцит напівпровідників.

Total
0
Shares
Previous Article

Плани ЄС щодо переходу на електромобілі ставлять під загрозу 500 тис. робочих місць

Next Article

Україна за тиждень збільшила експорт електроенергії на чверть

Related Posts
Читать дальше

Євгеній Дихне, якого НАБУ звинувачує у шкоді державі, навпаки вивів підприємство в прибуток, – адвокат

Адвокат Олексій Носов називає звинувачення НАБУ проти Євгенія Дихне абсурдними У 2015-2017 роках колишній керівник міжнародного аеропорту «Бориспіль»,…
Total
0
Share