Продажі кнопкових телефонів упали на 19%

Компанія Counterpoint Technology Market Research опублікувала результати дослідження глобального ринку стандартних стільникових телефонів — дешевих кнопкових апаратів без смарт-функцій.

Глобальні поставки таких пристроїв у третьому кварталі поточного року скоротилися на 16% відповідно до цього періоду 2020 р. Проте, в квартальному обчисленні зафіксовано 12% зростання відвантажень.

Найбільшим регіоном збуту кнопкових трубок є MEA (Близький Схід і Африка) з часткою близько 38% проти 37% роком раніше. Попит на кнопкові пристрої в Північній Америці впав на 44%, в Європі — на 40%.

Лідируючу позицію на світовому ринку стільникових телефонів займає iTel з часткою близько 28%. На другому місці знаходиться HMD, що випускає пристрої під брендом Nokia: результат за підсумками третього кварталу становив 16%. Замикає трійку бренд Tecno з 14%. Далі йдуть Lava та Samsung — 7% і 5% відповідно.

Якщо розглядати європейський ринок, то тут беззаперечним лідером є HMD, яка контролює 38% галузі. Далі йдуть марки Bright & Quick, iTel, Doro та Fly з результатом відповідно 8%, 5%, 5% та 4%.

Нагадаємо, що в червні 2021 р число активних користувачів смартфонів на планеті досягло 3,95 млрд. З огляду на, що загальне населення планети вийшло до того ж часу на рівень 7,90 млрд людей, з’явилася можливість стверджувати, що половина всіх землян мають смартфони.

Total
0
Shares
Previous Article

Біоенергетика в Україні протягом року зросла на 26%

Next Article

Виробництво електроенергії за рік зросло на 5,8%

Related Posts
Читать дальше

Нафтогаз отримав право на користування чотирма ділянками

Група Нафтогаз отримала спеціальні дозволи на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською та Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці…
Total
0
Share