Продаж предметів розкоші за підсумками року у всьому світі зросте на 4%

Глобальні продажі індивідуальних предметів розкоші становитимуть 324 млрд доларів США у 2021 р, що на 4% більше, ніж у докоронакризовому 2019 р, повідомляє агентство Reuters із посиланням на дані прогнозного звіту консалтингової компанії Bain.

Через пандемію загальний продаж предметів розкоші у світі впав на 23% у 2020 р, що стало найбільшим падінням за всю історію та першим падінням з 2009 р. Але вже поточного року ринок повернувся до зростання завдяки швидкому відновленню економіки в США, йдеться у звіті.

Високий попит на предмети розкоші продемонстрував Китай. У Європі, навпаки, продажі досі залишаються низькими і відновляться до докоронакризового рівня не раніше 2024 р, прогнозує Bain.

За оцінками Bain, чверть світових продажів цього року припала на нових споживачів завдяки агресивному маркетингу люкс-брендів. Крім того, очікується, що на покупців у віці до 40 років цього року припаде понад 60% покупок предметів розкоші.

“Бренди залучають нову клієнтську базу за допомогою сильних маркетингових та онлайн-кампаній, у той час як існуючі клієнти купують більше”, — зазначає партнер Bain та співавтор дослідження, Федеріка Левато.

Нагадаємо, що великі бренди Crocs, Louis Vuitton і Ralph Lauren прийняли рішення збільшити ціни на свою продукцію на 17%.

Як вже повідомляло NotaВene, найбільший світовий виробник товарів класу люкс LVMH (Moet Hennessy Louis Vuitton) в першому півріччі 2021 р збільшив чистий прибуток в десять разів.

Варто зазначити, що за рік середній чек на покупки з сфері товарів розкоші і вражень класу люкс опустився до 33 тис. євро. Це приблизно на 15% нижче в порівнянні з допандемійнимі значеннями, повідомляє консалтингова компанія Boston Consulting Group.

Total
0
Shares
Previous Article

Від початку року Південна Корея подвоїла продаж електромобілів

Next Article

Київ підвищує вартість проїзду в громадському транспорті

Related Posts
Total
0
Share