ПРО ЗЛЕТИ І ПАДІННЯ ВІДОМИХ МИТЦІВ, ТВОРЧІ ПОШУКИ ТA ХИТРОЩІ АРТДИЛЕРІВ

ТОП 4 КНИГИ: ІНТЕРВ’Ю З БІЗНЕСМЕНАМИ, ХУДОЖНИКАМИ, ПИСЬМЕННИКАМИ, ПРО ПОШУК ВЛАСНОГО ЖИТТЄВОГО ШЛЯХУ, ШАХРАЙСЬКІ ХИТРОЩІ АРТДИЛЕРІВ ТА ЖИТТЄВИЙ ДОСВІД МИТЦІВ НАЙВІДОМІШИХ ГАЛЕРЕЙ СВІТУ.

топ 4 книги: І

Марина Абрамович

«ПРОЙТИ КРІЗЬ СТІНИ»

Це книга, яку можна читати по-різному: хтось не зможе відірватися вже після першої сторінки й завершить знайомство з історією Марини за один день. А комусь знадобиться більше часу, аби пережити ко- жен поворот долі мисткині. Її називають матір’ю сучасного перфомансу, бо саме вона його популяризувала. Автобіографія Абрамович — виклик читачеві, максимально відвертий і щирий діалог. Непрості відносини з матір’ю, загроза життю під час одного з перших перформансів, ранній шлюб, втеча з дому, проживання в будинку на колесах, подорожі… Як це — жити з бедуїнами в пустелі Австралії? Придбати помешкання після наркоманів й відреставру- вати його? Та ще й знаходити час для творчості: пройтися Великою китайською стіною, дивитися в очі сотням людей, збирати каміння чи гуртувати філософів за одним столом… Відкритість Абрамович до експериментів заохочує бути сміливішим.

Бріджит Квінн

«НЕЙМОВІРНІ»

Ім’я Поллока ви десь чули, його визнають видатним творцем. А чи знали ви, що дружина майстра також була неабиякою талановитою художницею? Мистецький канон складається переважно з чоловічих імен, але Бріджит Квінн знаходить у великій художній енциклопедії 15 імен художниць — і вирішує дізнатися більше.

Їхні долі — це боротьба за визнання і за можливість займатися улюбленою справою. Їхні картини плу- тали з роботами інших митців або ж губили під час перепродажу. Проте вони малювали. Навіть якщо для цього потрібно було порушити сотню правил, витерпіти тортури чи домогтися офіційного дозволу носити штани. Мисткині вражають майстерністю та зовсім іншим підходом до того, що зображують. Без сексуалізації, щиро й зухвало 15 художниць творили свої світи. Але ж на цих іменах історія не за- кінчується, на що й натякає авторка: шукайте власні приклади.

Філіп Гук

«ГАЛЕРЕЯ ПРОЙДИСВІТІВ»

Книга про артдилерів від людини, яка знає про них усе! Філіп Гук працює на артринку понад 40 років і є старшим директором відділу модерного та імпресіоністського мистецтва на аукціоні Sotheby’s London. Він дослідив історію артдилерів від початку до наших днів. І ви здивуєтеся, до яких хитрощів вдавалися ці крутії, аби продати картини.

Хтось навчився майстерно жонглювати словами і презенту- вати роботи, хтось влаштував колаборацію з мистецтвознавцями, аби підсилити популярність певного художника, хтось приписував картинам фальшиве авторство… А як вам таке: обрізати картину, якщо покупця не влаштовує розмір, чи збрехати, що художник знищив свої роботи, аби не здавалося, ніби він «штампує» їх надто швидко? У книзі Філіпа Гука історія оживає. Рубенс, Тиціан, Мікеланджело — видатні особистості. Та шлях їхніх картин не менш захопливий!

Скотт Белскі

«ПЛУТАНИНА ПОСЕРЕДИНІ. ВІД СТАРТАПУ — ДО УСПІХУ: ЯК НЕ СХИБИТИ ПОСЕРЕД ШЛЯХУ»

Як знайти свій шлях у найскладніший і найважливіший етап будь-якого починання? Книга «The Messy Middle», що складається зі 100 практичних уроків, — про те, як відшукати золоту середину для нових підприємств і сміливих творчих проєктів. Створення чогось із нічого — завжди ризиковано. Де взяти впевненість у силах, аби довести справу до кінця? Як оптимізувати робочі процеси, виявити, що ефективно та покращити це? Як керувати командою та задовольняти потреби клієнтів? Чи можливо уникнути помилок? (Спойлер: ні! Але Скотт Белскі розповідає, як подолати виклики.)

Інтерв’ю з бізнесменами, художниками, письменниками та керівниками дозволяють поглянути на по- чаток власної справи й менеджмент із різних точок зору. До того ж, автор щедро ділиться досвідом роботи з Airbnb, Pinterest, Uber. Книга допоможе підприємцям-початківцям стати на ноги.

Этот материал подготовлен в партнёрстве с печатным изданием Мегаполис
Total
2
Shares
Previous Article

Анонс: Запрошуємо до обговорення сучасного стану та перспективи розвитку Government to Government lobbyism (G2G) в Україні 13 жовтня 2020 року о 10.00, будівля УНІАН, вул. Хрещатик, 4.

Next Article

ВОЛОДАРІ ЗЕМЕЛЬ І МІСТЕР БІН ІЗ ФОТОАПАРАТОМ: розповідь про красу, гордість і корінні народи

Related Posts
Читать дальше

ЧЕЛОВЕК-РАДУГА

ИНОПЛАНЕТНЫЙ ГАРДЕРОБ И ПРИЧУДЛИВЫЙ МАКИЯЖ — БЕТАН ЛОРА ВУД СОВЕТУЕТ ВОСПРИНИМАТЬ МИРЧЕРЕЗ ЦВЕТ И ОРНАМЕНТ. ЭТА ЯРКАЯ БРИТАНКА…
Total
2
Share