Приватні компанії збільшили видобуток газу на рекордні 7,5%

Українські приватні газовидобувні компанії у вересні 2021р наростили видобуток на 7,5% — до 424 млн кубометрів, у порівнянні з минулим роком, повідомляє ExPro.

У вересні середньодобовий видобуток приватними компаніями досяг нового історичного максимуму — 14,1 млн куб м на добу, на 3% більше, ніж у серпні. Доля приватних компаній у видобутку газу зросла до 26%. Натомість, доля АТ “Укргазвидобування” знизилася до 68%.

Приватні компанії продовжують нарощувати обсяги видобутку газу на фоні рекордно високих цін. Так, на 13 жовтня ціни на газ в Україні перевищують 30 000 грн/тис. куб. м (з ПДВ). За даними Baker Hughes, з початку року кількість бурових установок в бурінні в Україні зросла з 25 до 31 одиниць.

Загалом, за три квартали 2021 р приватні компанії видобули 3,7 млрд куб. м газу, збільшивши видобуток на 1,2%. Попри це, загальний видобуток газу в Україні за дев’ять місяців скоротився на 3,3% — до 14,73 млрд куб. м.

Нагадаємо, що українські приватні компанії протягом останніх восьми років збільшили обсяги видобутку природного газу більш ніж у два рази.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна у серпні поточного року скоротила видобуток природного газу у порівнянні з серпнем минулого року на 2% (28 млн куб м) — до 1,68 млрд куб м.

Варто зазначити, що Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” планує інвестувати до 2025 р у видобуток природного газу 7,3 млрд доларів США.

,

Total
0
Shares
Previous Article

Через відсутність палива не працюють 19 блоків теплоелектростанцій та ТЕЦ

Next Article

Доходи на ринку платежів до 2025 р досягнуть 2,6 трлн дол.

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив перехід нафтопродуктопроводу Самара—Західний напрямок до Укртранснафти

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив концентрацію АТ “Укртранснафта” у вигляді отримання в управління цілісного майнового комплексу ТОВ “ПрикарпатЗахідтранс”, повідомляє…
Total
0
Share