Приватні компанії збільшили видобуток газу на 7%

Приватні газовидобувні компанії України в листопаді наростили видобуток природного газу на 7,4% у порівнянні з минулим роком — до 426 млн куб м. Таким чином уже сьомий місяць поспіль видобуток газу приватними компаніями зростає, повідомляє ExPro

Приватний сектор стабілізував видобуток у порівнянні з жовтнем цього року — 14,2 млн куб м на добу. Частка приватних компаній у загальному видобутку складає 26%.

Найбільшим видобувником серед приватних компаній залишається “ДТЕК Нафтогаз” — вона в листопаді видобула 184 млн куб м газу, на 17% більше, ніж минулого року.

Група компаній “Еско-Північ” у листопаді збільшила видобуток на 7% у порівнянні з листопадом минулого року — до 69 млн куб м.

Слід також відзначити групу компаній “Західнадрасервіс”, яка наростила видобуток на 25% — до 24,7 млн куб м у листопаді 2021 р.

За 11 місяців 2021 р приватні компанії видобули 4,56 млрд куб м газу, що на 2,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Очікується, що за підсумками 2021 р видобуток газу приватним сектором вперше в історії перевищить 5 млрд куб м.

Як вже повідомляло NotaВene, Україна у листопаді збільшила видобуток природного газу на 1% — до 1,647 млрд куб м. Вже третій місяць поспіль видобуток газу в Україні зростає. Середньодобовий видобуток газу становив 54,88 млн куб м.

Нагадаємо, що приватні українські видобувні компанії протягом серпня поточного року видобули 426 млн куб м природного газу, що на 4% більше, ніж минулого року. Таким чином, частка приватних компаній у секторі газовидобутку перевищила 25%.

Варто зазначити, що Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” планує інвестувати до 2025 р. у видобуток природного газу 7,3 млрд доларів США. 

Total
0
Shares
Previous Article

ЄС посилює контроль над американськими техногігантами

Next Article

Продаж нових автомобілів в Євросоюзі скоротився на 20,5%

Related Posts
Total
0
Share