ПриватБанк проводить закритий конкурс на посаду голови правління

Трирічний контракт з колишнім головою ПриватБанку Петром Крумханзлом завершився 23 січня і наглядова рада (НР) вирішила його не продовжувати. НР винайняла рекрутингову компанію Egon Zehnder для пошуку кандидата на вакансію голови правління, повідомляє FinClub.

“Наглядова рада не задоволена керуванням Крумханзла, який по суті нічого прогресивного в банк не приніс за всі роки, — зазначає джерело FinClub. — Оголошено конкурс, і якщо нікого не знайдуть кращого, то призначать заступника голови правління Марюса Качмарека”.

У Egon Zehnder є 68 офісів в 40 країнах, але немає ні офісу, ні представництва в Україні. Україна входить до складу регіону, який управляється з московського офісу фірми.

ПриватБанк вирішив провести конкурс в закритому режимі, коли рекрутер сам відбирає кандидатів і направляє їм запрошення взяти участь. Відкритий конкурс, як в Ощадбанку та Укрексімбанку, куди могли податися всі бажаючі, не передбачений.

“Ми вивчили законодавство і побачили, що ніде немає зобов’язання проводити конкурс публічно”, — розповідає співробітник банку, який попросив про анонімність. Від офіційних коментарів ПриватБанк відмовляється.

Дата завершення конкурсу на голову правління ПриватБанку невідома.

Зараз в.о. голови правління ПриватБанку Ганна Самаріна, яка є заступником голови правління з питань фінансів.

Як вже повідомляло Nota Вene, за попередніми даними результатів роботи у 2020 р. ПриватБанк отримав 25,3 млрд грн прибутку, що на 7,3 млрд грн менше, ніж попереднього року. 

Total
0
Shares
Previous Article

Біткоін оновив історичний максимум завдяки інвестиціям Ілона Маска

Next Article

"Мотор-Сич": как спасти нерядовой актив

Related Posts
Total
0
Share