ПриватБанк отримав нового голову правління

Наглядова рада Державного ПриватБанку призначила головою правління Герхарда Бьоша, який раніше обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен банку Аваль, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

Варто зазначити, що Бьош обійме посаду після узгодження його кандидатури Національним банком України.

Нагадаємо, Бьош обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен банку Аваль з листопада 2010 р до 30 квітня 2021 р.

Колишній голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл займав посаду три роки до закінчення терміну його повноважень 23 січня 2021 р.

18 грудня 2016 р Кабінет міністрів, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінансової установи і влив до його капіталу понад 155 млрд грн.

Згідно зі статистикою НБУ, на 1 березня 2021 р за розміром загальних активів ПриватБанк займав у рейтингу перше місце (561,062 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в Україні.

Як вже повідомляло NotaВene, трирічний контракт з колишнім головою ПриватБанку Петром Крумханзлом завершився 23 січня. Наглядова рада вирішила його не продовжувати і винайняла рекрутингову компанію Egon Zehnder для пошуку кандидата на вакансію голови правління.

ПриватБанк вирішив провести конкурс в закритому режимі, коли рекрутер сам відбирає кандидатів і направляє їм запрошення взяти участь. Відкритий конкурс, як в Ощадбанку та Укрексімбанку, куди могли податися всі бажаючі, не передбачався.

Total
0
Shares
Previous Article

Компанія Бориса Колеснікова "Конті" купує фабрику в Росії

Next Article

Інвестиційна компанія Concorde Capital долучилась до видобутку бурштину

Related Posts
Total
0
Share