ПриватБанк обмежив перекази між картками

ПриватБанк обмежив кількість переказів з картки на картку: тепер в межах України можна зробити щомісяця не більше 100 переказів, повідомляє пресслужба фінансової установи.

“Щомісяця зручні перекази з картки на картку у Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики, 99,7% з них користуються цією чудовою послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць. Банк працює для вас, але чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 р ми вносимо незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали”, — йдеться у повідомленні ПриватБанку.

Отже, в межах України відправники та отримувачі зможуть провести не більш як 100 переказів на місяць. Обмеження на міжнародні перекази становить 25 для відправників та 30 для отримувачів.

Для збору благодійних внесків та волонтерської допомоги на картку отримувач повинен зателефонувати на 3700 або написати у чат “Допомога Онлайн” і надіслати посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Для таких карток буде встановлений безлімітний режим.

Нагадаємо, що сума переказів у межах України, здійснених через системи переказу коштів, у першому півріччі 2021 р збільшилася на 40%.

Як вже повідомляло NotaВene, загальна кількість транзакцій по картах за другий квартал поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла на 35,7%.

Держателі платіжних карток здійснили на 84,6% більше переказів з картки на картку в інтернеті. За другий квартал 2021 р відбулось зростання обсягів таких переказів на 143%, а середня сума чеку дорівнювала 2 643 грн.

Варто зазначити, що ПриватБанк за підсумками І кварталу 2021 р отримав прибуток 2,4 млрд грн (за цей же період 2020 р — 10,43 млрд грн). Чистий процентний дохід у порівнянні з січнем-березнем минулого року збільшився на 21% — до 6,3 млрд грн, а комісійні доходи зросли на 16% — до 5 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Зеленський підписав закон про підтримку молодих фермерів

Next Article

На серіалі "Гра в кальмара" Netflix заробить 900 млн дол.

Related Posts
Total
0
Share