Прибуток Xiaomi досягнув історичного максимуму

Китайська компанія Xiaomi відрапортувала про роботу в першій чверті поточного року: результати досягли історичного максимуму, причому це стосується як виручки, так і чистого прибутку, повідомляє сайт корпорації.

У період з січня по березень включно Xiaomi отримала 76,88 млрд юанів (приблизно 12 млрд доларів США) виручки. Це на значні 55% більше в порівнянні з першою чвертю минулого року.

Валовий прибуток склав близько 14,16 млрд юанів (2,2 млрд дол.), що на 87,4% більше показника річної давності. Скоригований чистий прибуток і зовсім підскочив на 163,8%, досягнувши 6 млрд юанів (0,94 млрд дол.).

“Протягом першого кварталу 2021 року як наша загальна виручка, так і скоригований чистий прибуток досягли рекордних значень за квартал, що свідчить про стійкість бізнес-моделі і чітке виконання стратегій компанії. Стрімке зростання поставок смартфонів призвело до постійного розширення користувальницької бази компанії”, — зазначає компанія.

Нагадаємо, глобальний ринок смартфонів у першому кварталі поточного року виріс більш ніж на третину в грошовому вираженні.

Зокрема, обсяг світової галузі перевищив знакову позначку в 100 млрд дол. Це на 37% більше в порівнянні з результатом за першу чверть минулого року.

Практично половину всієї виручки — 46% — за підсумками минулого кварталу отримав Apple. На другому місці з великим відставанням знаходиться південнокорейський гігант Samsung — 19%.

Далі йдуть китайські постачальники. Так, третє місце посідає Vivo, яка показала результат в 8%. Потім йдуть Oppo і Xiaomi, кожна з яких отримала приблизно по 7% в загальному обсязі виручки на світовому ринку смартфонів.

Як вже повідомляло NotaВene, міністерство оборони США прибере телекомунікаційну корпорацію Xiaomi зі списку санкцій, до якого входять китайські компанії, пов’язані з військовими.

Суд округу Колумбія у США визнав недійсним рішення Пентагону про внесення Xiaomi до списку “китайських військових підприємств”.

Варто зазначити, що Xiaomi потрапила в “чорний список” уряду США в останні дні президентства Дональда Трампа поряд ще з вісьмома китайськими корпораціями. Вашингтон підозрював внесені в список компанії в зв’язках з китайським військово-промисловим комплексом.

Введені санкції забороняли американським громадянам і компаніям купувати акції Xiaomi, а вже куплені акції необхідно було продати до листопада 2021 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Суд зобов'язав Royal Dutch Shell скоротити викиди CO2 на 45%

Next Article

Укравтодор отримав на 10 млрд грн державних гарантій

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив співвласнику АТБ узяти під контроль нафтогазовидобувну компанію

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ “Трайдент Геоінвест України” співвласника мережі АТБ Геннадія Буткевича отримати контроль над ПрАТ “НВК Укрнафтінвест”…
Total
0
Share