Прибуток Walmart у ІІІ кварталі впав на 40%

Чистий прибуток американської торгівельної мережі Walmart Inc. у третьому кварталі 2022 фінансового року, що завершився 31 жовтня, знизився на 40%, або в 1,7 раза, і склав 3,11 млрд доларів США порівняно з 5,14 млрд дол., отриманими за порівняний період минулого року, повідомляє TradeMaster.

Загальний виторг компанії збільшився на 4,3% і склав 140,525 млрд доларів проти 134,71 млрд долар роком раніше. Скоригований показник та виручка перевершили прогнози аналітиків. Очікувалося зростання показника до 135,42 млрд.

Порівняні продажі Walmart в США в минулому кварталі зросли на 9,2% при консенсус-прогнозі в 6,4%. Онлайн-продаж Walmart за третій квартал зріс на 8% за квартал і на 87% у дворічному обчисленні. Виторг компанії від операцій за кордоном скоротився на 20,1% порівняно з минулим роком, до 23,6 млрд доларів, зокрема, через продаж деяких активів.

Запаси товарів у магазинах Walmart у країні зросли на 11,5% напередодні періоду різдвяних свят.

Нагадаємо, що консалтингова компанія Deloitte випустила щорічний звіт Global Powers of Retailing 2021 про найбільші компанії сектору роздрібної торгівлі у світі. Дослідження підготовлене на основі загальнодоступних даних за 2019/20 фінансовий рік і містить аналіз показників 250 найбільших компаній сектору роздрібної торгівлі.

Абсолютним лідером з сукупною виручкою понад 500 млрд дол. став американський гігант бюджетних супермаркетів Walmart.

Як вже повідомляло NotaВene, онлайн-рітейлер Amazon обігнав Walmart і став найбільшим в світі роздрібним продавцем без урахування Китаю.

Лідерство Amazon відзначає важливу віху на шляху переходу людей від звичайних магазинів до онлайн-покупок. Частково домогтися такого успіху вдалося завдяки різкому зростанню онлайн-продажів під час пандемії коронавірусу. За останні 12 місяців, які завершилися в червні, покупці витратили на Amazon 610 млрд дол. Покупці Walmart витратили 566 млрд дол. за 12 місяців, що завершилися в липні.

Total
0
Shares
Previous Article

Поголів'я великої рогатої худоби протягом року скоротилося на 6,7%

Next Article

Суд зупинив підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення

Related Posts
Total
0
Share