Прибуток Енергоатому зріс до 1,7 млрд грн

Чистий прибуток державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” за липень склав понад 600 млн грн. Чистий прибуток компанії з початку року сягнув 1,7 млрд грн, повідомляє Енергоатом.

18 серпня Кабінет міністрів затвердив фінансовий план Енергоатому на 2021 р, згідно якого прибуток НАЕК очікується на рівні 1,52 млрд грн. Згідно з планом, 14 млрд грн прибутку державна компанія витратить на виконання спеціальних обов’язків із забезпечення населення доступною електроенергією.

За сім місяців поточного року чистий дохід від реалізації продукції становить 28 млрд грн, валовий прибуток дорівнює 3,3 млрд грн. Чистий прибуток державного підприємства за липень склав понад 600 млн грн. Чистий прибуток Енергоатому з початку року сягнув 1,7 млрд грн.

Нагадаємо, що державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом” отримало 1,123 млрд грн чистого прибутку за результатами діяльності за І півріччя 2021 р. За аналогічний період 2020 р Енергоатом отримав чистий збиток у 2,6 млрд грн.

Як вже повідомляло NotaВene, за 2020 р Національна атомна енергогенеруюча компанія  “Енергоатом” відзвітувала про чисті збитки на суму 4,8 млрд гривень. За власним фінансовим планом, компанія мала закінчити рік із прибутком у сумі 1,6 млрд грн.

Варто зазначити, що державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом” у травні направило до компетентних органів Російської Федерації повідомлення про виникнення спору щодо отримання компенсації за активи, втрачені НАЕК у Криму, зокрема Донузлавську вітроелектростанцію.

Total
0
Shares
Previous Article

Бюро економічної безпеки очолив Вадим Мельник

Next Article

Deutsche Bahn допомагатиме Укрзалізниці в пасажирських перевезеннях

Related Posts
Total
0
Share