Повноваження податкової міліції передаються АМКУ

Верховна Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Антимонопольного комітету України”. Законопроєкт №5431, спрямований на боротьбу з олігархами, не передбачає інструментів позбавлення української економіки від монополій і не захищає споживачів, повідомляє NotaВene.

Законопроєкт був в списку першочергових, для прийняття яких президент Володимир Зеленський 10 липня звернувся до спікера парламенту Дмитра Разумкова з проханням скликати позачергове засідання Верховної Ради. Але 12 липня парламентський комітет з питань антикорупційної політики знайшов у документі корупційну складову і рекомендував не включати його до порядку денного.

Внаслідок прийняття закону АМКУ отримає повноваження, якими володіє податкова міліція. Але якщо податкові міліціонери проводять обшуки і вилучають документи в рамках кримінальної справи і під процесуальним наглядом прокурора та слідчого судді, то чиновники АМКУ на свій розсуд визначатимуть порядок проведення слідчих дій.

Річ в тім, що монопольні змови та інші порушення законів про конкуренцію в Україні декриміналізовані ще в 2003 р. Розслідування АМКУ не підпадають під дію Кримінально-процесуального кодексу і не вимагають кримінального провадження. Це означає, що при огляді (обшуку) і опитуванні (допиті) розслідування АМКУ присутність адвоката не є обов’язковою, як і дотримання інших прав.

Про проведення обшуку або допиту АМКУ повинен буде повідомити тільки суддю господарського суду. Але проблема в тому, що господарські суди не проводять судове розслідування.

Якщо закон буде прийнято в існуючій редакціїї:

невелике коло чиновників, які призначаються президентом, урядом і парламентом, отримують повний доступ до даних будь-якої юридичної та фізичної особи;

АМКУ самостійно вибирає, що розслідувати, а що ні. Законом це ніяк не регулюється;

АМКУ самостійно і за участю суддів господарських судів, професійно не підготовлених, вирішує, кого звільняти від штрафних санкцій і зменшувати штрафи, а кого карати;

АМКУ діє поза рамками КПК без права фігурантів розслідування на адвоката і можливості оскаржити іх результати в суді;

АМКУ діє автономно від правоохоронних органів, не маючи при цьому ані ресурсів, ані інструментів для реалізації розширених повноважень.

Як вже повідомляло NotaВene, законопроєкт № 5431 покликаний вдосконалити роботу АМКУ у сфері захисту економічної конкуренції. Для цього, зокрема, пропонується: вдосконалити механізми контролю за концентраціями суб’єктів господарювання; визначити порядок проведення перевірок суб’єктів господарювання; запровадити інститути врегулювання у справах; запровадити солідарну відповідальність відповідачів при сплаті штрафів.

Total
0
Shares
Previous Article

Верховна Рада вперше голосувала за трирічну Бюджетну декларацію

Next Article

ВВП Китаю зріс на 12,7% в першому півріччі

Related Posts
Total
0
Share