Поставки планшетів злетіли в півтора рази на тлі пандемії

Попит на планшети продовжує ставити рекорди, чому сприяє пандемія, яка спровокувала різку потребу у додатковій обчислювальній техніці, повідомляє компанія Counterpoint Technology Market Research.

Відзначається, що в 2020 р поставки планшетів піднялися на 19% в порівнянні з попереднім роком. При цьому в останній чверті минулого року був зафіксований п’ятирічний максимум відвантажень.

У першому кварталі поточного року попит на планшети злетів у півтора рази — на 53% в річному численні. Однак у порівнянні з останнім кварталом 2020 р зафіксовано 22-відсотковий спад, що пояснюється сезонним чинником.

Безперечним лідером ринку є Apple з часткою 37% проти 30% роком раніше. На другому місці знаходиться Samsung: південнокорейський гігант зміцнив позиції з 16% до 20%. Замикає трійку Lenovo з 9% проти 5% роком раніше. Серйозно впала частка компанії Huawei.

Таким чином, чотири названі компанії спільно утримують приблизно дві третини глобального ринку. Сумарна частка всіх інших виробників склала менше 30%.

Нагадаємо, що в I кварталі 2021 р глобальні поставки ноутбуків продовжили зростання, збільшившись на 81% в порівнянні з тим же періодом попереднього року.

Як вже повідомляло NotaВene, за підсумками 2021 р база обчислювальної техніки, що знаходиться в використанні, досягне 6,22 млрд. Це, зокрема, більш 4,3 млрд смартфонів, 495 млн десктопів, 866 млн ноутбуків і 535 млн планшетів.

Total
0
Shares
Previous Article

З початку року морські порти України знизили перевалку зерна на третину

Next Article

Спалах COVID-19 на півдні Китаю загрожує збоєм у світовій торгівлі

Related Posts
Total
0
Share