Поставки персональних комп’ютерів в Західній Європі підскочили на 48%

У першому кварталі 2021 року поставки ПК в Західній Європі досягли 16,1 млн одиниць, що на 48% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє аналітична компанія Canalys.

Аналітики уточнюють, що під ПК розуміються настільні комп’ютери, ноутбуки і робочі станції. На думку Canalys, зростання продажів свідчить про те, що імпульс попиту, що почався в 2020 р в зв’язку з COVID-19, зберігається і в 2021 р.

Брак деяких ключових компонентів стримує виконання частини замовлень, але в цілому ланцюжок поставок знаходиться в набагато кращій формі, ніж в першому кварталі 2020 р, коли через перші спалахи COVID-19 раптово почали закриватися заводи.

Що стосується розподілу ринку між основними учасниками, компанія HP повернула собі перше місце, відвантаживши 4,1 млн ПК, що відповідає 26% ринку. На другому місці, з 25%, знаходиться компанія Lenovo, яка відвантажила 4 млн ПК. В першу п’ятірку також увійшли Dell, Apple і Acer з частками 14%, 10% і 9% відповідно.

Нагадаємо, ринок традиційних персональних комп’ютерів в регіоні EMEA, що включає Європу, Близький Схід і Африку, в першому кварталі 2021 р продемонстрував вражаюче зростання. У річному вираженні продажі настільних систем, ноутбуків і робочих станцій виросли на 44,1%. Всього за три місяці з січня по березень було продано 23,9 млн ПК, повідомляє аналітична компанія IDC.

Як вже повідомляло NotaВene, китайський виробник комп’ютерів Lenovo оприлюднив фінансові показники діяльності в третій чверті 2020/2021 фінансового року, яка була закрита 31 грудня. Виручка компанії склала рекордні 17,2 млрд доларів США, що практично на 22% більше результату річної давності.

Крім того, Lenovo звітувала про рекордно велику частку на ринку персональних комп’ютерів: компанія зайняла 25,3% світової галузі. При цьому високі показники продемонстровані в усіх регіонах.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт м’яса птиці

Next Article

Ринок M&A встановив світовий рекорд - $2,4 трлн

Related Posts
Читать дальше

Як ФОПам і найманим працівникам отримати 8 тис. грн допомоги від уряду

Міністерство цифровий трансформації оприлюднило інструкцію, як подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам…
Total
0
Share