Постачальники компанії Apple звинувачуються у використанні примусової праці

Apple виявився в епіцентрі чергового скандалу, пов’язаного з тим, що постачальники американського технологічного гіганта використовують примусову працю. Мова йде, як мінімум, про сім компаній, розташованих в Сіньцзяні, Китай. Ці виробники виготовляють комплектуючі також для Facebook, Google і Microsoft, повідомляє The Information.

Однією з таких компаній є Advanced-Connectek, яка вже більше десяти років виробляє компоненти для Apple. Протягом двох років компанія володіє фабрикою в промисловому парку Artux Kunshan на околиці Синьцзяна, оточеному парканом з єдиним входом, що охороняється блокпостом. Ще в грудні минулого року в інтернеті з’явилися фотографії Associated Press цього об’єкта, який оточений стінами з колючим дротом і сторожовими вишками.

Компанія Apple вже відповіла на запит видання The Information, що опублікувало цю інформацію, заявивши, що вона проводить інспекцію своїх постачальників і що виступає проти примусової праці: “Пошук наявності примусової праці є частиною оцінки, яку ми проводимо в кожній країні, де ведемо бізнес. Незважаючи на обмеження, пов’язані з коронавірусом, ми провели додаткове розслідування і не виявили ніяких доказів примусової праці. Ми продовжимо робити все можливе, щоб захистити робітників і гарантувати, що з ними поводяться з гідністю і повагою”.

Джерело видання додає, що вищезгадані постачальники Apple, які використовують примусову працю, також виробляють комплектуючі для таких компаній, як Facebook, Google і Microsoft.

Нагадаємо, Apple найближчим часом планує почати виробництво iPhone 12 в Індії. Компанія вже порівняно давно перенесла частину виробництва iPhone SE, iPhone XR і iPhone 11 в Індію. Згідно з даними зі звіту, поки що в планах Apple перенесення лише 7-10% від всього виробничого обсягу iPhone 12 з Китаю до Індії. Розглядається також початок виробництва iPhone 12 mini силами індійських підрядників. 

Як вже повідомляло NotaВene, американська правозахисна група International Rights Advocates подала в суд на компанії Mars, Nestle і Cargill. Їх звинувачують у використанні дитячої праці на плантаціях, де вирощують какао-боби.

Total
0
Shares
Previous Article

Центренерго звітує про збиток 795 млн грн у І кварталі

Next Article

Cуд передав Одеський НПЗ в управління АРМА

Related Posts
Total
0
Share