Пошта Великої Британії займеться продажем криптовалюти

Користувачі застосунку EasyID зможуть купувати криптовалюту за допомогою ваучерів децентралізованої криптобіржи Swarm Markets. На цьому тижні поштове відділення Великої Британії почне пропонувати користувачам можливість купувати криптовалюту, повідомляє CoinDesk.

Отже, користувачі мобільного застосунку EasyID, зможуть купувати криптовалюту за допомогою ваучерів децентралізованої криптобіржи Swarm Markets. Ваучери можна обміняти на біткойни або Etherium на платформі Swarm.

Сервіс EasyID був представлений поштовим відділенням Великої Британії в серпні, щоб допомогти користувачам безпечно підтвердити свій вік, особистість і інші важливі дані і отримати доступ до послуг на інших платформах.

Нагадаємо, що в 2019 р торгувати біткоіном почала поштова служба Ліхтенштейну. При купівлі цифрових монет жителі країни отримують фізичний гаманець з ключами шифрування. У 2020 р продажі першої криптовалюти стартували в більш ніж 3,5 тис. відділеннях пошти Австралії.

Як вже повідомляло NotaВene, Сальвадор став першою у світі країною, що узаконила використання криптовалюти біткоін як платіжного засобу.

Варто зазначити, що 8 вересня Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроєкт “Про віртуальні активи”, який регулює галузь криптовалют. Відтепер власники віртуальних активів зможуть легально обмінювати та декларувати їх, а міжнародні криптокомпанії — реєструвати блокчейн-бізнес в Україні.

Total
0
Shares
Previous Article

Енергоатом відсудив у Енергоринку 19 млрд грн

Next Article

Укрзалізниця отримала в першому півріччі 1,4 млрд гривень збитків

Related Posts
Читать дальше

На майнінг біткоіну витрачається більше електроенергії, ніж споживає Аргентина

Дослідження Кембріджського університету показало, що щорічно на майнінг популярної криптовалюти біткоін витрачається більше електроенергії, ніж споживає вся Аргентина.…
Total
0
Share