Порт Південний знову очолив Олександр Олійник

31 травня Кабінет міністрів погодив призначення на посаду директора державного підприємства “Морський торговельний порт Південний” Олександра Олійника, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 28 травня, з посади в.о. директора ДП МТП “Південний” був звільнений Сергій Ковшар.

Перед тим повідомлялося, що Південний гірничо-збагачувальний комбінат звернувся до прем’єр-міністра Деніса Шмигаля з проханням розібратися з відмовою морського торгового порту Південний узгоджувати обсяги перевалки залізорудної сировини на червень, тим самим поставивши під загрозу невиконання експортних контрактів.

Олександр Олійник уже очолював ДП “Морський торговельний порт Південний” — з листопада 2019 р по серпень 2020 р. До призначення в ДП МТПЮ він був директором ДП “Маріупольський морський торговельний порт“.

Як вже повідомляло NotaВene, морські порти України в 2020 р наростили експортну перевалку руди на 35,1% в порівнянні з 2019 р — до 34,2 млн т. Перевалка чорних металів на експорт за рік збільшилася на 6,6% — до 15,03 млн т.

Експорт руди через морські порти в минулому році зріс за рахунок збільшення перевалки через порт “Південний” — на 45,2%, до 31,5 млн т.

Варто зазначити, що придбання компанією DP World (світовий лідер у розробці рішень з глобальних ланцюгів постачання) за 130 млн дол. 51% акцій “ТІС-Контейнерний Термінал” (порт Південний, Одеська область) стало найбільшою угодою M&A за участю іноземних інвесторів в Україні в минулому році.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий банк дає 100 млн дол. на кредити малому та середньому бізнесу

Next Article

Україна вдвічі збільшила виробництво зеленої електроенергії

Related Posts
Total
0
Share